Plná verze hry

Ahoj,
momentálně to možné není, ale tato možnost časem přibude.
Nemusíš se bát že by ti doma ležela PC verze vedle konzole a tys na tom jenom smutně koukal.

Máte v plánu vydat ještě nějakou Betu jako udělali u For Honor před vydáním, nebo hra vyjde v daný datum ? :slight_smile:

Ahoj.
Další beta už nebude, cílem je plná hra.
Ty beta verze víkendy těsně před vydáním jsou spíš pro multiplayer hry.

Zdravím chtěl jsem se zeptat, kdy bude zde na internetu ke koupi krabicová edice? Je zde jen digitální nebo jsem jinou nenašel. Rád bych si objednal krabicovou sběratelskou edici, ale s možností předem stažení beta verze a stejných bonusů co je u digitální sběratelské edice. Jinak se moc těším na hru, jsem ze Stříbrné Skalice a velice mě potěšilo umístění hry :smiley:

1 Like

Ahoj,
Na našem webu už fyzická kopie asi dostupná nebude, výjimkou by mohli být nějaké speciální akce na zvláštní edice.

Fyzické kopie hry budou přístupné až v předprodeji před vydáním hry a to ve spolupráci s našimi distributory.
Do té doby nebude bohužel možné si krabici objednat.

To PRAVDĚPODOBNĚ 1. ČTVRTLETÍ asi už neplatí žejo :wink:

Inu neplatí.
Datum vydání určitě předem oznámíme, rozhodně neočekávat že se jednoho dne probudíte a na internetech bude velký nápis “Kingdom Come Came”

2 Likes

Počky, jak teda chodí vydání takových her? :open_mouth: Teď jsem zmaten. To je aféra! Já bych všechny ty internety a počítače zakázal!