Plná verze hry

Ahoj, pravděpodobně tato otázka byla už zodpovězena, ale nemohl jsem to najít. Chtěl jsem se zeptat jestli, když pošlu pledge a koupim si přístup do BETY jestli po tom co vyjde hra dostanu i plnou hru nebo budu muset platit ještě za plnou hru? Díky moc.

Ahoj,
Když si koupíš hru, tak pokaždé minimálně dostaneš

  1. přístup k Betě
  2. Hru až vyjde

Dražší edice pak přibírají nějaké další věci.

Už je nějaký opravdový termín kdy hra výjde?

Nope.
Officiálně se jen oznámilo 2017. (převděpodobně 1. čtvrtletí)

1 Like

No tak to není vůbec potěšující,co je tentokrát za problém.Co jsem po dlouhé době vlítl na betu tak je to strašný,laguje to,než se ke mě přiblíží nějaká ženská postava tak jí lezou kozy,no začínám mít obavy.

Nemyslím že by se dalo ukázat prstem na problém a říct: “ten za to může”. Je to mix všeho možného.

Co se týče bety, tak ta se od vydání prakticky nezměnila, byl jenom jeden patch, který vyšel asi měsíc po betě a tím updaty zkončili.

Co se týče lezoucího poprsí a dalších věcí jako dlouhé načítání objektů, textur, vegetace nebo třeba pomalých reakcí NPC atp. Tak to je záležitost optimalizace, na které začneme pracovat co nevidět.

1 Like

Nechtěl jsem nikoho urazit,v tomto oboru nemám praxi,jen mě zarazil posun termínů vydání.Takže další hratelné ochutnávky zkončily?

No, žádné pravidelné patche se pro Betu neplanují. Jestli ale někdy před releasem vydáme patch pro veřejné testování, tak o tom nic nevím, ale úplně bych na to nesázel.

Myslel jsem to tak že tuším každé tři měsíce vycházel nějaký update do bety,to už se dít nebude?

Do bety nikdy pravidelně updaty nevycházeli, vycházel pouze do alfy.
Ale ano, v bětě žádné pravidelné updaty nebudou. Ale taky už běží 5 měsíců

Tak to se omlouvám za svoji nevědomost,díky za uvedení do reality :slight_smile:

Bude ve finální verzi v základním menu hry něco jako rychlý match, nebo něco jako trénink v ringu na procvičení, nebo je v plánu jen velká příběhová linie ( kampaň ) :slight_smile: . Díky

Myslím, že na Kickstarteru byl jeden ze stretch goals Tournament Mode, kde si budeš moct navolit nepřítele a svoje vybavení.

Dnes jsem narazil na Heurece na Kingdom Come s datumem vydání v červenci, že by uniklo oficiální datum vydání?
http://hry-pro-pc.heureka.cz/kingdom-come-deliverance/#

1 Like

Myslím, že se tu už někde řešilo, že je to placeholder… ale pořád by to ještě mohlo být reálné :slight_smile:

Kde to je na heurece? Tam vidim akorat obrazek ze melo byt 2015 :slight_smile: koukam z mobilu…
Jinak vidim jen na czc ze by melo byt v lete 2017

Na odkazu výše jsou na Heurece 3 obchody CZC má léto, Xzone 20.7. 2017 a GameExpress 31.7.2017
No uvidíme jak to dopadne, ale léto je celkem pravděpodobný…

1 Like

Koukám, že jste na omezenou dobu uvolnili k prodeji limitovanou edici. Můžu se prosím zeptat, jestli ta edice obsahuje kromě bonusů a meče pouze Akt I, nebo všechny tři. Děkuji

Ahoj,
Tobi (náš PR manager) v nedávném rozhovoru oznámil, že ve skutečnosti se od konceptu tří aktů už upustilo:

Tobias Stolz-Zwilling: It was necessary to split the game to put smaller “parts” on the Kickstarter. This however, isn’t up to date anymore. We already reshuffled this idea and will release a regular RPG title: Kingdom Come: Deliverance, with a closed story. The next game will be “Kingdom Come 2” (not official name) and will offer a new story, map and more.

http://www.gamewatcher.com/interviews/kingdom-come-deliverance-interview/12742

Teď je to tak, že po prvním plnohodnotném díle vyjde druhý díl, který se nebude jmenovat KC:D act2 ale ´plně jinak.

Stalo se tak proto, že se spousta věcí z druhého i třetího aktu dostala do “prvního” aktu. Takže jsem se rozohdli to opustit.
Nicméně lidé, kteří si už edice s aktem 2 pořídili, dostanou místo toho druhý díl.

Co se speciální edice s mečem týče, tak obsahuje “pouze” první díl.
Na ofociálních stránkách můžeš najít co edice obahuje:

1 Like

Zdravím… Asi už to tu proběhlo ale chtěl jsem se zeptat… Stále čekám na možnost změnit platformu objednané hry… stále mi u profilu svítí PC verze a nikde jsem nenašel možnost změny na Xbox… dočkám se této změny nebo jsem jí již přehlédl?