Pomoc - Questy, které jsem vynechal

Čau lidi, napřed dodám že “Ano, určitě jsem si to mohl najít rychle a sám na internetu”. Ale rád bych tu rozpoutal diskuzi a případně, když si to někdo bude číst, sám narazí na něco nového. :slight_smile:

Samotného mě překvapilo, kolik až jsem jich vynechal a to už jsem vše na mapě splnil a hraju hru poněkolikáté. Tentokrát, bych to rád dotáhnul do konce.

Teď si čtu seznam všech questů (to mě ještě nenapadlo), hru mám dohranou už několikrát a právě jsem narazil na pár názvů questů, které jsem určitě nehrál ani nenarazil na to, jak je aktivovat. Jak je tedy aktivovat? :slight_smile:

Máte to v češtině i angličtině - Jedná se o Questy:

Lichvářova dcera / Usurer’s daughter
Trable s nebožtíkem / No Rest for the Wicked
Zbitá nebožačka / Beaten girl
Exilium
Otrávený parchant / Sick Bastard
Ztracené klíče / Locked out
Krávovrah
Tělo Kristovo / Corpus Christi
Nájezd u Mrchojed / Mayhem near Merhojed / Where there’s smoke…[?]
Umírající voják / Easing the pain
Náš domeček v Kutné Hoře / Our little house in Kuttenberg
Šmelinář / Black Marketeer
Šenkýřka v nesnázích / A lesson in chivalry
Medicus / An errand of mercy
Pohřbívání / Six feet under
Cizozemská Ocel / Foreign Steel
Ztracený meč / Lost sword
Nalezený meč / Old sword (to asi souvisí s tím předchozím)
Zatoulaná ovce / Lost sheep
Kovářova píšťalka / Blacksmith Flute
Holka do větru / Damsel in Distress - vyřešeno, teď jsem na to narazil když jsem dělal hlavní quest jinak -
Pomsta kumánského krále / Revenge of the Cuman King

TOP (taky by mě zajímalo)

Kumánský král je tuším ve Skalici v aréně, ne? Ty pěstní souboje… Ostatní taky neznám.

A nejsou to zrušené questy?

1 Like

Jojo, také bych řekl, že to jsou questy, které sice měli v plánu, nebo se i některé mohli objevit v Beta verzi, ale do Alfy už tyhle úkoly nepřidali. Což je škoda. Aktivní hráč má všechny vedlejší questy splněné za 2 dny, když se fakt nudí. Mohlo jich tam být víc, nebo ty stávající rozšířit. Tohle je opravdu jediná škoda, že hráč, který tu hru hraje poněkolikáté, jí má dohranou dost rychle.