Poprava - ukol od Heřmana

Tak moment ked som robil ten quest tak edneho chcel obesiť dalsiejo štát a dalsi bol trhany kliestami…nikoho tam.nestvrtili koňmi…otazka znie je este ina moznost ukoncenia tohoto questu co sa typou poprav tyka alebo je kon len zly typ a neurobenie questu alebo za ďalšie… kliešte som nasiel ale nezdalo sa mi ze by odsúdený trpel krátko takze asi som nasiel iné kliešte…v tom queste e vela nezodpovedaneho

kleště leží na voze musí se natřít jedem a to tím nejlepším

Když špatně uhádneš jak je chcou popravit, tak ti vyjde čtvrcení koňmi, a pak musíš otrávit seno, je někde na rohu toho domku jak je ten vůz, ale pak ti ta poprava nevyjde na 100%, ale kat bude i tak spokojený.

1 Like

Robim ten quest 2 krat a vôbec netuším…myslim ze sa tie postavy obmenili mam tu petra z dube…heralt mraz a jiri bili…jeden je slachtic ten petr ten pojde pod mec ale henty dvaja pise ze su obaja hrozny vrahovia a ze jeden mal sviecku z ruky nemluvnata a dalsi sa tesi oba ak sposobuje utrpenie a pocuje krik…hrozne strohý popis a v knihe nieje nic o vrazdach resp minimum a aj to nie uplne jasne a iba u jedneho pripadu…takze vobec netusim co s tymi ďalšími

No každopádně jeden dostane provaz, a druhý kleště, meč je jasný, já hrál celou hru podruhé, a vždycky to tak bylo, poprvé jsem dal ty koně, a otrávil seno, což byla chyba, poněvadž toho posledního pověsil, podruhé jsem dal meč, provaz, kleště, a všichni byli spokojeni.

Mně se na voze neobjevují kleště i přesto, že jsem přečetl smolnou knihu, pochopil kdo bude jak trestaný, domluvil se o tom s katem Heřmanem, a vyměnil provaz v rohu na půdě stodoly, kde kat z Kutné Hory sídlí. Ten provaz mi dal Heřman při tom rozhovoru. Meč jsem domastil snadno, ale kleště tam na tom voze v tom táboře ani v truhlách u vozu, ve stanu o pacholka atd. prostě nikde nejsou. Jedy mám u sebe jak jed, tak zhoubu.

No, už jsem je objevil, jsou na voze na kozlíku. Opravdu teda, to je kravina… katr si válí vercajk jen tak na dešti…

Napřed mu-síš správně určit, jaké budou tresty, pak říct katovi jaké budou tresty a on ti na to dá ztrouchnivělý provaz a až pak se stane provaz nahoře ve stodole aktivním. Je to hra o spínačích, proboha! Ty určitě nejsi hloupější než spínače, ne?