Poslední DLC A woman's lot

Ahojte, neobjevilo se už někde jak půjde DLC hrát? ( jestli je potřeba začít novou hru nebo tak jako ostatní DLC jde začít někdy v průběhu ) Osobně čekám na realese abych mohl začít 5 průchod. Pokud ovšem DLC začne někdy v příběhu pustil bych se dohraní dřív než v úterý :slight_smile: díky za info

Půjde začít kdykoliv po prologu, jakmile te Tereza odveze do Rataji.

Výborně díky za info, tudíž můžu aspoň začátek rozehrát o chvíli dřív.

Tak jsem zvědav, zda to stihnou ještě dnes. Se celý den v práci těším na DLC a ono ještě není venku.

Nápodobně. Alespoň mi to ulehčuje rozhodování, co hrát. Jestli KC:D a nebo Crusader Kings 2 (včera jsem zařídil českému království moře, takže nutkání si dát CK2 je silný :slight_smile: )

Rychlá otázka už proběhl realese nebo stále všichni čekáme?

Už je to na Steamu!

Náhodou někdo přes Xzone.cz kdo už by měl key? Jedu na emailu F5 jak blázen a stále nic :smiley:

Pozor spoiler!

Při misích od Johanky jsem narazil na problém, když jdu na pouť, mám na mapě značky i u křížků, kde se nejde pomodlit, nabízí mi to pouze “přečíst” a submise se díky tomu nepodaří. Jsou celkem tři, dva v Talmberku a jeden před Užicemi. Ví někdo, jak na to?

Nestojíš třeba moc blízko u toho křížku?

To určitě ne, běhal jsem kolem nich pěknou dobu, zkoušel jsem různé vzdálenosti. Tobě se jde pomodlit u malého kříže u cesty?

Mně se to povedlo u všech kapliček.

U všech v pohodě, akorát u některejch jsem musel bejt trochu dál. A taky mi občas překážel pes :-).

Tak jsem to zkusil znovu a už se mi jde pomodlit i u křížků, asi pomohla nějaké aktualizace.

Za mne mohu prohlásit, že tohle bylo nejpovedenější DLC. Vážně jsem si ho užil. Díky, WH.

1 Like

Řešil jste někdo Matějovu kostku? V domě, před kterým sedí, žádnou truhlu nevidím… a když to zmiňují později, chci to vyřešit s kostkou…
EDIT: Když jsem ho odlákal, truhla tam nebyla, kdy se tam jen vplížím, truhla tam je, asi bug…