Quest „Chátra druhá část“

No je na to perk,ktory znizuje “syndrom” zo satlavy.

Vracel jsem se tam několikrát a ne, pořád mi to tam háže značku a nesplněno…Pak už jsem se na to vysral :slight_smile: Až opraví to brutální trhání/sekání/škubání obrazu, tak se k tomu možná vrátím…

No moj Jindra este v satlave poriadne nesedel. Ono sa ti sila a tie ine vlastnosti znizia permanentne? Nie nahodou iba na nejaky cas? Musim vyskusat :grin:

Tak bohužel to nepomohlo, opravdu se tam znovu objevili, avšak bez velitele, již nevím co s tím, nemáte někdo ještě nějaký nápad, prosím? @Brano

Ahoj, asi mám podobný problém. Kumánský kemp, tedy ležení před jeskyní mezi talmbergem a skalicí opakovaně vyčistěn, ovšem úkol není ukončen, pořád chybí zabít velitele a mapa ukazuje do křoví k potoku mimo tábor. Návrat za pár dní po znovuzrození kempu, opět vyčištěno, opět chybí zabít vůdce, který byl ale zabit první…

Také mě navigace táhne někam jinam, avšak tam nikdo není…

Chlapi sorry som na chate v nizkych tatrach nasosany tekilou…ja som proste tento problem nikdy nemal. Mozno sa velitel banditov nezrodi znova… Skuste vypnut travu uplne v grafickych mastaveniach a najdite tu jeho mrtvolku dakde…nemohol daleko odbehnut

S tím mám taky zkušenosti a musel jsem to pak hrát prostě zase celé znovu. Ty mrtvoly se hned ztrácí, což je nelogická blbost, takže když pak dorazíš později na místo, už tam po nich nezbude vůbec nic, ani ucho. Musíš zkrátka reagovat hned a sebrat vše potřebné (nejč. masku vůdce kumánů nebo ostruhy vůdce lapků) když se ti vypíše, že jsi právě zabil vůdce. Trošku to ve WH s těmi mizícími mrtvolami nevychytali si myslím :slight_smile:

Blbost. Mrtvola zachvíli prostě zmizne i když leží třeba na cestě. Pak se to musí hrát celé znovu.

Musíš hrát znova! Mrtvola zmizne a nemáš důkaz pro Bořka z Tamberka nebo Bernada nebo nápravníka Sebastiána z Hory, že jsi vybil tábor. s tím mám bohaté zkušenosti :smiley:

Další věc, co mně nebaví, že se jednoduše nedá prodat ukradený kuň, např. z tábora lapků…že bych pak přijel do hřebčína a mohl ho tam pěkně střelit :))

Ihned seskočit z koníka a vzít mu masku vůdce :D. Protože pak ty mrtvoly hledám po lese a ty pak časem miznou :smiley:

To je blbost. Navigace Tě dovede přesně na místo, ať je to kdekoliv. Jen se prostě mrtvola do té doby jaksi vsákne do země a nezbudou ani ty trofeje :smiley:

pozor spoiler, po dnešní aktualizaci hry ( myslím na 1.5) jsem v truhle v ratajské faře našel masku kumánského velitele, co byl zabit ve výše uvedeném táboře, ale nějak se rozpustil ve křoví…Poté byl problém najít bořka, ale nakonec byl nalezen u katapultu (jak jinak) a můžu směle jet k nápravníkovi a čistit tábory v okolí skalice…

Prý aktualizace měla přidat quest - ztráty a nálezy, kde můžeš získat zpět ztracené questové věci.

Nemusím a nevím proč bych měl hrát znova…Poslední patche to opravily :slight_smile: