Quest - Mít tak děvče, jako je Tereza

Není to jeho neteř?

No chová se Terka divně a o nějakém opáčku s prsatou Terezou nemůže být pak ani řeč :DDD

1 Like

Já měl za to, že Pešek je její strejc. :smiley:

No bylo by super,kdyby to s Terkou nejak rozvedli. A jeste vic super,kdyby se treba dali koupit nejaky nemovitosti😁

Kdyby jim třeba v pokračování vystrojili v Sázavském klášteře svatbu. Ikdyž možná u nějakého hráče by se Jindra asi znova v tom klášteře neměl znovu ukazovat co? :grinning:

Pro hráče postižené touto chybou mám workaround. Když vás Tereza po krátkém běhu vyzve, abyste se k ní posadili na palouk, posaďte se tak, abyste byli co nejblíže mlýnu, odkud jste vyšli. Po rozhovoru a následné animaci vás totiž skript přesune o fixní vzdálenost zpět k mlýnu a poté se testuje, zda už tam jste - pokud budete sedět příliš daleko, logika questu usoudí, že jste stále na procházce a opakuje první rozhovor, po kterém následuje nekonečný loading screen. Pokud si však sednete co nejblíže k mlýnu, budete po přesunu zpět dost blízko na to, aby se quest korektně ukončil (Tereza se rozloučí a máte splněno).

Nemovitost můžeš vyquestit v Talmberku. Quest beránek v rouše vlcim a nasledne Zajicovo oko. Stanes se mistr lovci a dostanes hajenku. Ted by to opravdu chtelo do domu Terezku.

Mě pomohlo nabídnout jí nejdříve hospodu a tu třetí možnost, být na ni drzý a pak se ani doprovodit nenechala zpět a quest byl splněn.

Teda tenhle quest je fakt prokletí, mám tam taky ve verzi 1.4.3. brutální chybu, jak tu píše někdo výše, stále se mi tam po dokončení questu hází znova ta poslední volba, jestli se mi z ní podlamujou kolena atp… Dokonce mě to po questu hodí do mlýna a ta hláška tam stejně skočí znova a nekonečný loading. Obešel jsem to tak, že hned po hození do mlýna jsem začal s terezou mluvit, což pomohlo a quest splněn, ale čas od času se mi ta hláška zase naskriptovala, úplně random, vyspím se u racka kobyly v táboře u mrchojed a bum, do dvou vteřin tahle hláška a konec. tak jsem s ním začal kecat a dobrý, ale teď se mi to děje po spuštění hry, tu mam uloženou jen v místech, kde nemůžu s nikým začít kecat a tudíž mám smolíka, doufám, že ot nový patch vyřeší, nechci přijít o těch 40 hodin hraní…