Quest - Mít tak děvče, jako je Tereza

Tento quest se vždy restartuje, jak doběhneme, sedneme si k řece, povídáme si a já ji chci doprovodit. Tato chyba je i v 1.4.3 patchi

No…já to dělal dříve a fongovalo mi to bez problémů:-) Co mi však vadí, že po tom všem co jsem quest splnil a co jsme s Terezou v té stodole dělali:-)) se ke mně chová jak předtím - myslel bych si, že to s ní bude třeba nějak pokračovat:-)…ahoj Jindro, ráda tě vidím…pusa a tak…

2 Likes

To těžko, když je Tereza tajně zamilovaná do mlynáře Peška :grinning:

Já myslel, že je to jeho dcera:-) Asi mám mezery…(v té stodole to teda ale na tajnou lásku k Peškovi nevypadalo)…

To jo, proto taky píšu, že tajně

Kdo ví, co tam spolu dělaj vždycky když je Jindra pryč. :grinning:

A jo:-) Tak to jo…

Mě vždycky řekne ať přijdu odpoledne a pak že má moc práce,asi nejsem její typ :smiley:

Jednou se musí dopoledne a po druhé odpoledne. Od “te” doby se vsak chova jak k cizímu. Jen pri questu noseni vody mi přišla na rychtu vynadat, že Tonka neni žádná panenka a mám jí zajistit práci. A řekla mi Jindříšku. Tak se to mozna ještě vyvrbí.

Pokial sa nemylim,Pesek je Terezin strejda. To ale nevylucuje rozne formy incestu a sodomie :rofl:

Ale fuj :wink: Navic, Pesek bydli hned vedle lazni :wink:

Ať si klidně chodí Pešek za děvkama, Tereza ho stejně tajně miluje a proto na Jindru kašle.

Tam zatial nemozem,furt ma vyhodi ta jezibaba. Davam hru druhy krat a hned na uvod Jindrzisek zmlatil miestneho kata, ktory ho chytil jak mu prehrabaval truhlicu. No a ten had krvavy utekal to hned nabonzovat richtarovi. Takze je momentalne Jindrzisek v Hrazenych Ratajich asocial a persona non grata :rofl:

Ona se Tereza k Jindrichovi zase bude mit… Po 9 mesicich, az bude chtit alimenty. Vyckejte casu jako husa klasu.

1 Like

:smiley: :smile:

Další patch by tohle měl opravit :slight_smile:

2 Likes

Ja som s tym problem nemal ani na druhy plejtajm ale dik za info. Ceni sa :wink:

To je ale PECH co? A ošahávat v posteli se taky nenechá! :smiley:

To mezitm jindra vybíjením lapků a následným prodejem jejich věcí + odměn za vybité tábor - už vydělá hodně zlaťáků :smiley:

Ještě by po 9ti měsícícvh mohla dorazit i paní štěpánka z Talmerka, jak s ní Jindra měl nachvíli ty techltle-mechtle :smiley:

To já udělal taky a myslel jsem, že jsem kata zabil. ale pak na konci mu seženeš družku, aby nebyl tak sám a bude ti neskonale vděčný! :smiley: To si chce asi v Ratajích normálně odsedět (radí se to v těch titulcích před spuštěním hry např.) a zase bude reputace OK :slight_smile: