Quest pověrčivost-uhlí

ahoj. v questu pověrčivost mám z kurníků ukradnout vajíčka a dát místo nich uhlí. nevíte kde mám to uhlí sehnat nebo koupit ? předem díky

Pátrej, pátrej, u řek jsou uhlíři, ve vesnicích občas nějaký obchodník uhlí má, později na vaření lektvarů budeš mám takový pocit taky potřebovat uhlí, určitě zkusit nějakou z těchto variant

no uhlířů právě nejde nic nakupovat .nebo možná jde zkoušel jsem to zatím jen u dvou. každopádně díky

uhlíři fakt nejdou takže musím doufat že narazím na nějakýho obchodníka co to bude prodávat

nejsem si jistej a nechci ti kecat ale zkus obchodníka rovnou v ledečku, myslím že jsem u něj kupoval uhlí …

dobře díky

kupec v ledečku taky nic. je možný že někdy to uhlí prodávaj a někdy ne ?

tak to netuším, teď nemám možnost zapnout hru takže se ani nepodívám, mrknu hned jak to pude, ale myslím že do té doby určitě někdo poradí :wink:

1 Like

tohle mě na kcd možná trochu štve. že některé questy jsou např. zadané nejasně nebo že pro uhlí musíš nahánět obhcodníka co je náhodou prodává. ale jinak super hra :grinning:

tak už sem zapl hru a u obchodníka v ledečku nahoře na ,náměstí, jsem opět uhlí měl na koupení …

myslíš toho jak je označen jako kupec na mapě to je on ne ?

Uhlí mívá alchymista, kořenářky, nebo lze ukrást u některého kováře (myslím např. nahoře v Ratajích u brusného kola bylo).

1 Like

nevíte ještě jak mám přimět psa aby štěkal. mám najít psa s nejhrozivějším štěkotem ale mám perk že psi na mě neštěkají

při rozhovoru kdy ti řekl o psovi ti zárověn řekl kde je a kde ho máš hledat, je tam jeden pes kterej štěká jinak, musíš si číst rozhovory a pak budes přesně vědet kde co je …

1 Like

Pokud pan (Mr.Cananbis) dovolí a nebude mu to vadit - doufám že nevadí - doplním trochu jeho textík (njn, připadám si jako kdybych psal občas návody s různýma způsoby plnění - chce to jen číst to, co ti lidé ve hře říkají - je to občas fakticky sranda, o mnoho se ochuzujete) …

Takže mám dojem že je to v Ledečku - pokud půjdeš od jistý křižovatky směrem na západ, a budeš se dívat doleva po obyč. barácích, uvidíš tam za barákem políčko, borce co na něm maká a nejspíš jeho “milenku”/ ženu co se fláká páč si chodí jěn sednout poblíž. A když půjdeš k tomu poli blíž po cestičce uvidíš na konci pejska. Já se teda poprvý leknul, jak na mě bafnul ten pes - pokud koukneš na zem, je tam kost - stačí přijít blíž k tomu psovi a zbytek už je pak jednoduchý - Jindra to dá až na 3 pokus - hafání mu moc nejde - ale dá to. Blíž to nebudu popisovat - celý ten úkol od šarlatána - potom následuje scénka kdy šarlatán straší lidi - potom, obarvy vodu v lázních, pak myslím něco s kuřaty, vejci,ehm - věnečkem,maj jen svobodný holky - a to celý je docela sranda - teda když čteš co ti to píše (šarlatán - a po splnění úkoly vystrašení lidé) … :slight_smile: A to počkej na básničku co pak složí pan Ptáček - nebo to jak mu budeš radit - fakt super - u toho sem se docela řechtal … :slight_smile:

2 Likes