Quest: Roztrhana kniha

nasel nekdo vsech 10 listu? mam 7 a krome truhel, co jsou na sperhak very hard jsem prolezl vsechno, dokonce prevoruv kumbal :slight_smile: tam zrovna jeden byl… zbyvajici 3 nemuzu najit

S tím jsem měl taky problem, chyběl mi jeden kousek a to jsem na youtube našel video a dělal jsem to podle toho a stejně jsem ten poslední kousek nenašel takže asi bug
https://www.youtube.com/watch?v=ZMuB9EqNCBs tady maš kdyžtak návod zkus to udělat podle toho

1 Like

diky… ale tam, kde to nasel on, to ja nemam

tak beru zpet, mam vsech 10 :slight_smile:

Nenašel jsi je už dřív a pak na ně zapomněl. To se stalo mě, čekaly na mě venku v truhle:-)

nene, do truhly ven z klastera jsem se plizil jen v noci pro sperhaky pripadne prachy na sperhaky :)))

Hlavně se neseknout, nedopatřením jsem si sebou vzal celou hotovost, pak mě vyhmátli cirkátoři, prohledali a zavřeli.

1 Like

(spoiler)

jj, vzit si 50, staci na 3 paklice - z mych 46 tisic to byla sranda, v klastere jsou jiny pomery :))… hlavne ja jsem na to prisel az kdyz jsem prodal vsechno nakradeny klasterni jidlo ze sklepa a kuchyne, koupil u sklepnika paklice, pak mne chytli a vzali mi je, no a pak uz tam to zradlo nebylo… nastesti jsem nasel klic od klastera a mohl jit ven a po par dnech konecne vypadnout na skok pro svy kramy :slight_smile: byl to fakt super quest, hodne jsem si ho uzil… a taky si vychutnal Tondu po uteku, prej kazdej po svejch… leda hovno! ty mne otravis a ja te necham jit, to urcite :wink: uz se smazi u rychtare

Tak ja to prolezl stejne 5x a jeden mi stale chybi,je to bug

není nehledej ve všem chybu. Na dvou vláknech si stěžuješ že něco nejde ale ono to jde jen musíš vědět jak. Já je našel všechny.

Pokud nemůžeš jeden najít, doporučuji systematicky prohledat všechny truhly a místa v klášteře. I místa neobvyklá. Třeba za oltářem. Určitě tam jsou.