Questy z Bety a Aplhy

Zdravím, nevíte někdo, co se stalo s questy co byly v alphě a betě? Např. questy ze Samopší, kde se vyšetřovala nevolnost, ztráta klíčů, flétna a pak např camp v Mrchojedech kde kradl Lešek atd.
Proč nejsou ve hře, případně budou nějak přidány?
Jednalo se o povedené questy a přijde mi škoda, že když už byly hotové a někdo si s tím dal tu práci, že se neobjevily jako side questy ve hře. Navíc Samopše v konečné hře působí dost prázdně, obzvláště, když si vzpomenu, jak jsem dal dělal vyšetřování, bavil se s místními vč. rybáře. teď ani nikdo neví, že tam nějaký rybář je. Jediný s kým se tam dá bavit je kovář.
Navíc například ve hře partička, kterou potkám u mlýna při vyšetřování questu ( Přibyslavice) řekne, že budou v Samopších, tak jsem je tam pak už nikdy neviděl. Celkově Samopše působí dosti zbytečně ve finální hře, což mi přijde jako velká škoda :frowning:

Možná některý z DLC. Uvidíme, co teď v únoru…

To boli len príklady. Tiež som bol prekvapený, že tam questy vôbec nie sú. Mohli by ich pridať.

Na tohle už jsem upozorňoval tolikrát, je škoda že ty Samopše jsou ve hře úplně k ničemu, ale úplně k ničemu. A vypadá to že ani jedno DLC tam opět quest nepřidá.
Čekal jsem alespoň nějaký quest třeba zdarma pro všechny jako takovej revanž za ty problémy ale to asi nehrozí…