Reinstal Windows ztráta save

Musel jsem přeinstalovat hru, právě jsem ji opět spustil po novém stažení a chybí mi progress tak 6 h.
To vůbec nedává smysl, pokud tam ty savy jsou, proč nejsou všechny? Ví o tom někdo něco?

Díky

Ohledně save do hry je situace poněkud zajímavá. Pokud vím, tak na počátku hraní mi steam klient po ukončení nedělal nic. nyní byla údajně vylepšena funkce steam cloud (dle mého je nutno povolit ve steam klientovi) a po každém ukončení hry běží synchronizace od desítek sekund do několika minut. Což předpokládám je právě záloha posledních pozic, postupu ve hře atd.

Tedy jediné, co mě napadáje, že před reinstalací windows neběžel steam cloud korektně.
Napovedět by mohlo stáří jednotlivých souborů v adresáři v dokumentech, kde jsou uloženy save

Díky za info, nejspíš to tak bude, i když připojení běželo nonstop, takže házím vinu na cloud, který jde ve steamu jen zapnout nebo vypnout, k žádným datům mě nepustí.

Tedy rada, kdyby někdo přeinstalovával, tak si zálohujte: X:\Users\Uživatel\Saved Games\kingdomcome\