Royal edition - stížnost (vávrovi)

Koupil jsme tu hru za 800 plus sem utratil dvakrát toli za dlc (2 mi chybí) a ted vydáte royal edici? Já si chci koupit tu postavičku terezi. Ale je to jenom v blbí edici. proč to nenabízíte taky samostatně jako ten pivní hrnek? Nech ibejt zlej tak sem následující obsah smazal…

Nechápu … Woman’s lot se přece dá koupit úplně stejně jako každé jiné DLC, Royal edition vůbec mít nemusíš.

připadá ti postavička terezi jako dlc woman lot? mě teda ne.

Můžeš prosím tě poslat odkaz jakou přesně postavičku myslíš?

Taky nerozumím kam tím míříš. Já rozdodně DLC mám a Royal edition jsem nekupoval.

Myslí postavičku z téhle " sběratelky ".

Jasně tak už chápu, jen mi přijde divný že by někdo chtěl něco s collectors edice bez toho aniž by ji koupil? Jak by k tomu potom přišli lidi co si ji koupili? Myslím že od toho je to COLLECTORS edice aby tam bylo něco co bez její koupě mít prostě nebudeš. Je totiž rozdíl mezi royal edicí a royal collectors edicí …

Vaše problémy bych chtěl mít. :grinning:

1 Like

a jak na to přijdou ti co koupili hru když vyšla a podpořili tim vývoj hry a všech těch ředražených DLCéček? To si mám koupit znovu nebo co? Když jsou odchytaný bugy a hra je kompletní tak si vydaj sběratelku…

Já tu hru už mám a defakto jsem tu hru (sběratelku, která byla v omezených kusech ) koupil znovu, resp. koupil jsem si pouze ty DLC za 1800,-

Na kolik to vyšlo celkem tebe? :slight_smile:

No, a on někdo v době kickstarteru sliboval postavičku Terezy pro každého, kdo vývoj podpoří? Co slibovali, to už bylo lidem rozdáno, a tím je to vyřízené, ne?

ne. Protože mi chybí dvě dlc a i tak jsem utratil více než stojí komplet hra s dlc + ty věci.

Pokud se ti nelíbí něčeho cena tak to nekupuj je to docela jednoduchý řešení řekl bych. Jasně postěžovat si můžeš od toho jsou přece fóra že. Ale řekl bych že tím to končí. navíc ti nějak nesedí počty, když sečtu cenu všech 4DLC vyjde ti 31eur, což mi nepřijde víc než základní hra. Pokud jsi ji koupil v akci levněji tak bys měl být rád a né si stěžovat …

a proč džbánek na pivo je volně k zakoupení a tereza ne? přece to nebudu kupovat dvakrát.

Tak si nestěžuj. Napiš místo toho na Warhorse zdvořilý mail, kde se zeptáš, jestli figurka Terezy nebude volně k zakoupení. Takhle se to dělá normálně. Když si začneš stěžovat, tak se s tebou nikdo nebude vybavovat a radši se tě rychle zbaví.

1 Like