Špatně osvětlené interiéry po updatu 1.6.2

Zdravím všechny. Mám takovej menší kosmetický problém, který se mi moc nelíbí. Po posledním updatu 1.6.2 se mi špatně zbrazuje světelná scéna v interiérech (pouze v nich) - tj. všude v místnostech je to ve dne přesvětlené a nejsou tam tedy žádné stíny, plápolání ohně a pod. Nevíte někdo kde by mohl být problém?
Pro info: grafika AMD RX 580 (nejnovější ovladače) - Nastavení mám vše na velmi vysoké detaily s HD texturami.

Nalezeno na jiném fóru, třeba to pomůže: "… varování pro uživatele grafických karet RX570/580 od AMD kde se po posledním updatu driverů (7 .července myslím) úplně ztratily shadery a stíny z budov. Jde to snadno vyřešit tím že si ve správci zařízení najdete svoji gpu a vrátíte zpět starší driver. “

Jo, díky, taky mě napadly drivery AMD, tak to zkusím s úplně novými, které dnes vyšly…

Tak skutečně vyřešeno přeinstalováním z nejnovějších driverů Adrenalin Edition 18.8.1 Optional až na ty základní 18.5.1 ; 18.7.1 a 18.6.1 to dělaly také… Nicměně, krok zpět. Doufám že to s dalšími vyřeší. Dám jim tam bug report.