Totálny bizár - Pious zdrhol z Ratajskej basy

Čau,

hral som quest v kláštore, našiel som Svatého, ušli sme z kláštora, ja som ho zatkol, prebehla bitka a potom automaticky rýchle cestovanie do Ratají. Rychtár mi oznámil, že niekoho pošle po moje veci, a tým quest skončil. Potom som vypáčil zámok na cele, Svatému som ukradol tú kocku a odišiel. Za sebou som zavrel dvere. Nakoniec som skrz rýchle cestovanie cestoval nazad do Sázavy, aby som sa stretol s verbíři, ale cestou ma prepadli lapkovia. Prerušil som rýchle cestovanie a v tom sa predo mnou zjavil Svatý a bežal smerom na Sázavu. Dohonil som ho, otočil k sebe, on zastavil, ale hovoriť so mnou nechcel (len mi bez animačky vynadal). To už pri mňa priskočili lapkovia, tých som zabil a Svatého tiež. Vtedy mi vyskočil quest log, že som zabil Svatého, pritom ten quest bol už v tom čase vlastne ukončený, keďže som ho predtým zatkol.

Fakt nechápem, čo sa stalo. Je to bug alebo featura, že môže zdrhnúť, keď vypáčim zámok? Okrem neho bol v rovnakej cele ešte zajatý Kumán, ale ten zostal tam a nikam nezdrhal.

Hrám na Xbox One X.

Dík.