Trestající kámen - žádná odměna

Ahoj lidi, chtěl bych se zeptat, zda není nějaká cesta, jak dostat odměnu za úkol trestající kámen. Mám verzi hry 1.9.2 na PS4, poté co Zmolu zabije stráž, jdu na předákem kláštera, kterému řeknu, že je hotovo, následně na lommistrem, kterému řeknu, že je hotovo a za Divišem, přičemž mi jak lommistr tak Diviš slíbí odměnu, ale nic mi nedají. Díval jsem se, že odměna za úkol je neméně 700 grošů podle verze hry, což je tada hodně na začátek, takže bych odměnu opravdu ocenil. Nemá někdo tip, jak odměnu dostat? Např nějakým jiným postupem na konci nebo nevím jak? Díky moc!

Stalo se mi úplně to samé. Je vidět, že ty nové verze ještě další bugy přidávají, místo aby je eliminovaly. A právě tohohle jsem si všiml, protože to byl snad první quest, za který jsem nedostal ani zaplaceno, ani jsem neobdržel žádný předmět.

když začneš hru s tím že sebereš vše co najdeš co má hodnotu a pak když jsi na Talmberku si to dáš do truhly v té maštaly co chodí nabírat seno tak pak při útěku vše vem sice budeš brutálně přetížený ale pak v Ratajích jsem to postupně dával do mrtvol a na konci do truhly u mě doma a když už jem měl pohřbít rodiče tak jsem si vše vzal a po scéně co mě jako zabijou tak se objevíš ve mlýně a v truhle vše co máš u sebe a já tak měl hromadu grošů hned na začátku ale odměnu za quest si nevybavuji protože mám tolik peněz že je můžu rozhazovat