V táboře v Přibyslavicích před bitvou

Já to zkoušel dělat na stealth způsob, ale nešlo to - otrávil jsem max první jídlo a pak mě buď někdo poznal (i když jsem měl oblek kumánského lučištníka co jsem zabil, 2x jsem je odbyl ale nestačilo to), nebo mě viděli jak to tam dávám/zapaluju a zaútočili. Tak jsem si loknul lektvar co snižuje zranění o 50% a proběhl to, skoro mi ani neubrali. Když už jsem hledal cestu kudy utéct pryč, vyskočil jsem na takovou nízkou zídku ze které jsem chtěl přeskočit zeď a zdrhnout, ale viděl jsem že tam za mnou nemůžou, jen zmateně postávali kolem…tak jsem je všechny vystřílel lukem a vylootoval :slight_smile:

1 Like

Já jsem nakonec zvolil alternativní způsob sabotáže kempu… nicméně jsem byl docela zklamanej, že to vůbec nijak nepomohlo pro následnou bitvu, prostě tam hra naspawnuje hromadu novejch Kumánů a banditů, takže celá sabotáž je vlastně k prdu.

Prostě jsem tam nakonec vběhnul Rambo style, natáhnul na sebe celej kemp a pak bojoval v různejch úzkejch místech a pohyboval se a jednoho po druhým jsem je sejmul. Dělal jsem ale hodně sidequesty, objevoval truhly s pokladama, měl kvalitní plátový brnění na celý tělo, super meč a celkem natrénováno.

Stealth je možnej taky, ale je to na dlouho, na tisíc nahrávání a je to o nervy. Zkoušel jsem to, nakonec se mi v nějaký vhodný konstelaci podařilo otrávit všechny 4 kotlíky s jídlem (ale u jednoho kotlíku jsem to musel vyhaluzit tím, že jsem opakovaně nahrával, dokud se strážnej, kterej u něj kempil 24/7 nenahrál pootočenej na druhou stranu). Alternativně jde postupně tábor vyčistit stealth killama různejch stráží, který jsou chvílema osamocený, resp. třeba spí ve stanu o trochu dál od ostatních. Sabotovat šípy je podle mě v současný situaci nemožný.

Mimochodem, i pokud vymlátite celej kemp a chcete jít k Prckovi, před bitvou tam není…

1 Like

Ten strážný pri bráne k Prckovi ma teda pekne sral. Keď som otrávil ten kotlík napravo od neho, vždy to videl, aj keď mal pootočenú hlavu. A pri tom druhom kotlíku zas vždy niekto sedel. Jediný spôsob, na ktorý som prišiel, je z luku spoza palisády niekoho odkrágľovať, a keď sa tam všetci nahrnú, využiť prázdneho tábora…

Ti strážní u bráni nebyli tak těžcí, stačilo ten kotlík otrávit tak, aby mezi tebou a tím strážným byl kmen stromu. Horší bylo, že já tam měl nějakého zpívajícího ocasa mezi těmi kotlíky a on prostě periferně vždy viděl, že ho trávím (ten poslední, nejdál). Kumánské šly všechny.

Ash: Jak ses dostal do toho kostela? Já měl vrata přivřená a nedalo se jimi projít.

No právaže mne nepomohol ani ten kmeň stromu.:grin: Tá špina ma videla aj tak.

A do toho domu som sa dostal tiež po tom, ako som zabil práve toho strážného.

Myslím si, že se mi podařilo hru nějak zblbnout, protože jsem párkrát ukládal (a pozdějc nahrával) mezi tím, kdy jsem vymlátil celej tábor a tím, jak jsem je nosil na hromádku, abych udělal efektní screenshot :slight_smile:. Jednou byly ty vrata pootevřený, jako na screenshotu, ale nešlo do nich vlézt, jindy byly úplně zavřený a do třetice byly otevřený a mohl jsem vylézt až nahoru… takže je to asi trochu random, nevím. Ale asi to nějak souvisí s tím strážným u brány.

1 Like

Jde. Vysel jsem na drevene hradby, ktere jsou za zdi dolniho tabora (byla tma). Koukal jsem na branu horniho tabora s dvema strazema s pochodnema. Stoupnul jsem si a vytahnul luk a straze me videli a bezeli ke me. Jenze musi probehnout kolem cele zdi dolniho tabora, coz jim chvili trva a pak zase cesta zpet ktera jim take trva. Kdyz probehli branou spodniho tabora, tak jsem preskocil hradby (najednou ce clovek ocitne pred branou horniho tabora, kde zadne straze ted nejsou kolem brany) a pak uz jsem jen probehnul do horniho tabora, kde jsem zapalil sipy a otravil par kotliku. Ale nepodarilo se mi udelat vsechny kotliky, protoze v hornim tabore i prestak je nekolik mrchounu co tam zustali, takze je to jen o stesti co se stihne, zanedlouho se totiz vrati ti co za mnou bezeli dolu, takze je nejvyssi cas zdrhnout. :sunglasses:

V pohode jsem to zmaknul. Nedelal jsem jen main storyline, takze uz jsem mel naskillovano. V noci jsem omracil straz u malyho mostku, odtahnul ho do houstiny vedle a tam ho zamordoval. Mel helmu velitele kumanu, tzn nevideli do ksichtu a zbytek zbroje jsem natahnul taky jeho, svoje jsem schoval. Do tabora kumanu jsem vesel zezadu pres hajzliky, vzdycky kdyz me nekdo uvidel a prisel ke me tak jsem ho proste ukecal. Kdyz straz sedela u jednoho kotliku a sipu, tak jsem sel k jinymu, to jsem zpracoval (otravil a zapalil). Gulas jsem travil tim nejhorsim jedem co ubira 110 zdravi. Bohuzel za chvilku jim doslo kdo otravil vsechny kotliky y zapalil vsechny sipy, tak jsem se musel sebrat a zdrhnout. V nocnim lese jsem se za chvilku ztratil plizenim. NabPrcka jsem druhej den bral dlouhej mec. Jeden zasah ze strechy a bod do hlavy ho poslali k zemi. Ostatni zasahy do brneni asi nemely moc ucinek, celkem to byli 4 zasahy z asi 5 seku.

2 Likes

Dotaz: Je tenhle quest nějak časově omezený (jako např. ti kacíři)? Racek mě tábor poslal najít a našel jsem ho, respektive jsem věděl kde je, protože jsem do něj už před tím sledoval ty čtyři týpky, co mě chtěli dát na budku u mlýna, kde jsem hledal Péťu, ale ukecal jsem je. Okolí jsem prozkoumal (psalo mi to, ať o tom informuju Racka), jednoho strážného zapíchl a pohodil, ale dostat se do táborů se mi zadem nedaří a u vchodu je vždy horda strážných. Ještě bych radši asi poexpil Jindru, než tam naběhnu, ale nerad bych po týdnu hraní mimo zjistil, že čas vypršel, quest nesplněn, nebo tak něco. Na trávení i bitku se těším :wink:

Zdá se, že času je dost. Nechod tam moc brzy, bo vždycky dostanete na frak. A potom zmlatit Prcka taky žádný med. Rozhodně otrávit alespoň jeden kotlik. Když půjdeš z východu, preskocis řeku aby ses vyhnul straznym, tak je tam otevřená stodola. V ni je truhla a tam jsou kumansky cajky. Ty vem a otrav kozlík hned u stanu nalevo. A doporučuji si na meč dát jed. Nvm, jestli to makalo, ale me se zdálo, ze pak padali jak hrušky. Dal jsem si zhoubu. A dobrý je mit perk louskacek, bo Prcek nemá skopek.

2 Likes

Zdravim jak se mam dostat do kostela pobit zbytek kumanu? Diky

Až pobijete horní tábor, nekdo musi vyrazit dveře. Myslim, ze to dělal Bořek, nebo tak někdo. Jestli se nepletu, spustí se vyřazení dveří samo.

Diky za radu. A to s nim mam promluvit? Mluvit me s nikym nejde. Chodil sem tam snad hodinu a nic se nedelo, zkusil sem vsechno a nakonec jsem z toho radsi vyskocil a cela bitva me ceka znovu. Diky za jakykoliv podrobnejsi info :slight_smile:

Len rob, čo ti hra píše. Pri bráne sa spustí cutscéna, interakciu netreba žiadnu.

Já se s tím morduju jak blázen, snažím se postupně co nejvíc protivníků odkrouhnout, ale pak mě vždycky při zapálení šípů nebo otrávení jídla zpozorují a zabijí, a teď tady čtu, že to stejně nemá na následnou bitku příliš vliv. Škoda, že jsem si to nepřečetl dřív, nemusel jsem se s tím tak mordovat. Ale zase člověk si může nahrabat nějaké vybavení od nepřátel a zpeněžit je, či si vylepšit různé dovednosti.

Zapalování šípů a otrávení jídla vliv má, zabíjení banditů moc ne. Asi jim nakonec 2sn2 před bitvou přijdou posily :slight_smile:

Že se ta oblast Přibyslavic trochu proměnila ve verzi 1.6.2. oproti verzi 1.2.2.?
Já hned jak jsem se přiblížil k vesnici při zahájení questu, tak mi přišlo, že je tady něco jinak než jak si to pamatuji z prvního hraní.