VÝJIMEČNÁ PŘÍLEŽITOST! Obliceje do Bety

Chcete se objevit v Beta verzi ‪KingdomComeDeliverance‬? Nyní máte šanci!

V termínu od pondělí 18.1. do čtvrtku 21.1. potřebujeme naskenovat hlavy pro vedlejší postavy. Pokud máte v daném termínu mezi 9 a 21 hodinou čas, máte šanci, že se objevíte v naší hře! Koho hledáme:

• muži 18-80, chybí nám hlavně vojenské, maskulinní a padoušské typy a starší postavy ve věku 50+
  • ženy 18-80 všech typů, opět uvítáme především starší ženy

Jaké jsou podmínky:

• pouze ve dnech 18.-21.1. mezi 9-21 hodinou
  • místo: Praha, Forum Karlín
  • spíše symbolická finanční odměna
  • sken trvá průměrně hodinu, během které vás budeme fotit s různými výrazy tváře
  • skenování probíhá v našem studiu ve Forum Karlín

Jak na to:

• pošlete nám svoji fotografii (portrét hlavy nejlépe zepředu, z profilu a ze 3/4)
  • napište termín, kdy se můžete dostavit ve vymezeném čase
  • ideálně hledáme muže bez vousů, nebo ochotné se oholit. Je možné, že uděláme vyjímku u obzvlášť krásných typů :slight_smile:

Vše pošlete na email info@warhorsestudios.cz s hlavičkou CASTING BETA do pátku 15.1. Těšíme se!

Jen se zeptám. Vousy v tomto znění zahrnují i obyčejné strniště?

Nechcete tam naskenovat i nějaké ty děti? Bez nich to bude v herním světě nuda… :confused:

Děti jsou dlouho probírané téma.
Minimálně v prvním Actu určitě nebudou (alespoň ne officiálně)
Ale třeba se později objeví.

berete i ošklivý lidi ? :smiley:

Prevazne! :slight_smile:

škoda že jsem nestihl deadline jsem si to přečetl pozdě ale stejně bych asi nemohl :slightly_smiling:
budete dělat i pro plnuj hru nějáký nabor na vesničany ?

Tezko rict. Prozatim jen pro betu! :slight_smile:

https://t.co/gL7xx9hkgm

Sakra, bohužel jsem tuto nabídku zachytil až teď… Mám ještě posílat své fotky na email pro případné budoucí termíny? Raději se ptám takto, abych zbytečně neskončil na mail blacklistu za spam :smiley:

Too late :slight_smile:

Tak jsem se byl včera nechat vyfotit. Super zážitek, moc děkuju a už se těším, až se potkám ve hře :slight_smile:

Je možné se někam zapsat a dostat mail až bude další příležitost skenování obličejů?

prej už je pozdě :slight_smile: Možná do Aktu 2

Stále je možné zaslat e-mailem fotky dle instrukcí v OP na info@warhorsestudios.cz, možná budou ještě hledat pár tváří.

(Tj. speciální info služba není.)