Vypálený Kolbenův statek

Vždy jsem si říkal, že je to jen nějaký bug nebo následek mého rozhodnutí v předešlém questu, ale jelikož jde už o moji 6. herní linii, a stále potkávám to samé, tak už se prostě musím zeptat. Kolbenův statek je vypálen a neustále mě upozorňuje svým zlověstným černým dýmem. Proto jsem se rozhodl ten statek omrknout a vyptat se popřípadě strážných, kteří tam hlídkují. Jsou tam jen ruiny a mrtví sedláci. Strážných nejde se na nic zeptat. Co se tam stalo? Případně je k tomu nějaké vysvětlení či quest? V přehledech questů jsem nalezl “Nájezd u Mrcihojed”, ale nikde se nepíše, kdo takový quest udělí. Je k tomuto vypálenému Kolbenovu statku nějaké vysvětlení? Předem mockrát děkuji za odpověď.

2 Likes

Ahoj, také se mi tohle stalo, a odvíjí se to od toho, kolik vojáků si vezmeš do Přibyslavic. Pokud hodně tak statek bude vypáleny a pokud málo, statek zůstane nedotčený, vycházím z mé vlastní zkušenosti. Ale na stránkách kcd je list nedokončených, nebo nepridanych questu, v jednom musíš prohledat vypáleny statek, takže si myslím ze to mělo být součástí questu, akorát to buď nedodelali, nebo nepřidali, Škoda :frowning: