Zakrvácené mrtvoly žen v lese na jih od Ratají

Když jsem tam byl já, tak tam ještě byl pytlák, kterého jsem musel umravnit. Ale jinak super :grinning:

Mrtvá žena v poloze spícího člověka s barvou živého člověka… Pořád čerstvá, i po měsíci, co jsem to tam byl zase zkontrolovat, asi dobře nakonzervovaná.

A někdo to hraje na dudlík úroveň, jo to jó…

Škoda, že k těm místům (zavraždené ženy v té tvrzy, ukamenový člověk u talmberka) a k těmhle podobným zajímavostem nejsou nějaké příběhy. Dost mi mě to zajímalo. Za co mohlo být ukemanování? cizološství, incest?

To je právě na tvojí fantazii, můžeš si za tím vytvořit příběh jaký chceš …

Rozumím, ale přeci jen bych nějaký vedlejší quest uvítal. Když si představím tu hororovou tvrz, tak hned vidím několik námětů. 1) Zhrzenej lichvář, kterej se zamiloval do dvou sličných lazebnic a jelikož mu do očí řekly, že nic víc mezi nimi být nemůže, tak se nasral a povolal nějakýho vraha, kterej je tam rozpáral. 2) Kat Heřman má úchylku, dlouho už neobdržel žádnou zakázku, tak si vybral náhodné oběti a hezky si tam na nich vyhrál. 3) Celá ta tvrz vlastně byla takovej tajnej dům rozkoší, protože se tam ukojovaly zavrženíhodné sexuální úchylky, mezi nimiž byl i styk s čerstvou mrtvolou.

1 Like

Tohle jsem našel na Vraníku, kdo pak tam asi byl?

Také jsem to tam našel, když Vraník ještě neobsadili lapkové. Tvůrci si s námi rádi hrají. :smiley: