Živá voda a měsíčkový odvar?

#1

Zdravím, naučil sem se vařit tyto dva lektvary ovšem problém je v tom že i když jsou bezalkoholu, pokaždé když se napiju abych se vyléčil , jsem opilý jak po kalbě s Ptáčkem, nevíte proč ? co to má bejt ? jesli je to bug nebo snad nějaký perk který mam v alkoholizmu ? Pivař a slovan

#2

Musím se přidat, mě toto taky bylo vždycky divné. Asi je to tím, že jedna ze základních ingrediencí těchto dvou lektvarů při výrobě je líh?

#3

Popravdě teď si ani nevzpomínám že je to spiritus myslel sem ze vínko ale dobrý já jen že mi to že začátku nedělalo :frowning:

#4

nesmíš jich vypít několik, dej si jeden, to stačí ty násosko

#5

Já je piju jen když mám na kahanku, jsem revenant takže s tím problém nemám a zranění mám většinou od lukostrelcu

#6

Ahoj.

rada je víc než prostá:

  • proti šípům používej štít (ten svůj) takže jdeš proti lukostřelci - stisknu pravé tlačítko myši - tím zvednu štít, a jdu přímo proti lukostřelci - max se šíp zabodne do štítu,mě nezraní. Horší to je pokud je střelec z boku, ale stačí se krýt za překážky - stromy,budovy - upižlat toho co jde po tobě mečem a pak už se jen rozeběhnout proti střelci - horší někdy je právě tyhle mobíky pak dohánět/honit po lese - tak nějak rádi zdrhaj mamlašové.

  • Co se týče opilosti - existují myslím si že 2 elixíry co tě opilosti okamžitě zbaví - jedním je myslím alkoholik.
    -K měsíčkovému - má nevýhodu, ne v tom že opíjí, ale v tom, že tě zasytí, tzn pokud často využíváš tento elík,dost často se přejíš.

A konečně - bohužel zatím jsem to neověřoval, Ale zřejmě i tohle funguje:
Ve hře je - sůl,psí sádlo a další přísady - pro které není recept,ale u popisku těchto předmětů je možné je využít k alchymii. Myslím si,že přidáním oné příměsy (není v receptu,zřejmě úmyslně = experimentuj) mohou oslabit jisté účinky … ale tohle by pak byl spoiler, stejně jako pár věcí třeba s tím elíkem pro koníky když tam … ale nic :slight_smile: Nebo ten elík čarodějnice - a hodíš tam nějakou tu příměs navíc (kořenářka píše že zjsitila že to má jiný účinky - mast = sádlo) ale nic už mlčím :slight_smile:

1 Like
#7

Čus, nějak nechápu tvou odpověď, ptal sem se proč se opijim po odvaru z měsíčku a živí vodě, nemám problémy s lukostrelcema ani s žádným experimentem a třeba živá voda má zbavovat kocoviny přitom mě haze do alkooparu tak co to má bejt?

#8

Jen klid, mně to dělalo taky. Fakt je dobrý mít u sebe alkoholiky, který tě opilosti zbaví. A na přesycenost je taky nějaký lektvar, že můžeš jíst a pít zase smelo dál. :grinning:

#9

Zažívací odvar se to jmenuje, tuším…

#10

Zřejmě je to tim perkem, co zvyšuje účinnost léčivých lektvarů. Mě totiž ani měsíček ani živka neopíjí. Zkontrolujte a dejte vědět.

#11

Můžu potvrdit perk nemám aktivovanej a taky se neopíjím z jmenovaných lektvarů.