Backeři ČR - dodání

No já mám taky Soldier physical edici a nemám ani tu krabici, a prostě nění tady nikdo kdo by mi aspoň trochu poradil co mám dělat, na podporu jsem psal v pondělí a nikdo neodepsal, tady ma fóru mi sice napsal jeden člověk z WH, ale ten mi jen opravil profil na webu a stejně nic. Tak já už nevím, fakt sem rozladěn.

je bezva ze nikdo ani nebyl schopnej dat lidem nejaky informace jestli se to vubec resi… proste reknou nevidim problem a tim to zhaslo… s timhle sem se este nesetkal

Tohle mi teď přišlo z podpory:
Warhorse Studios (Warhorse Studios)

Feb 14, 14:06 CET

Vážený pane F,

toto je chyba, které se u několika uživatelů vyskytuje, a na které momentálně pracujeme. Někomu pomohlo použití jiného webového prohlížeče či smazání cache.

Prosím Vás tedy o strpení a ujišťuji Vás, že se tento problém snažíme odstranit co nejrychleji.

delaj si z nas prdel ja ted dostal tohle
Hello,

the Soldier Physical edition should include an activation key in its packaging. Please double check whether that is the case.

2 Likes

Stale čekám na jakou koliv zminku o tom jestli to bude doručeno nebo aspon kym.

1 Like

Tak já mam stejný problém, krabice sice došla ale klíč nikde. člověk 4 roky čeká a pak si ani nezahraje. poslal jsem i zprávu na support ale jestli se dočkám nějaké odpovědi je záhada.

Mám SOLDIER (physical) a v krabici kromě DVD + Soundtrack není žádný klíč,… a to jsem rozebral i krabičku jestli ho někam neschovali

rovnaký problém … v profile len obrázok krabice/ physical editon a žiadny steam key… a ked som písal na support tak mi odpísali, že kód je v krabici, ktorú som ešte nedostal

Já krabici mám, ale kód žádný,… no jsem zvědav

Ja ani info ani žiadne Track ID nemám, takže netuším kde sa vôbec tá krabica nachádza… takže ozaj netuším ako sa to bude riešiť

no konecne dosla nejaka odpoved bohuzel to vlastne muze znamenat ze taky muze driv vyjit half life 3 nez dostanem klice…

Hey,

there was actually a problem with some of the physical packaging caused by the distributor, resulting into some boxes not having the activation code included. We will try to get back to you as soon as possible. We’re sorry for the inconvenience.

1 Like

Stále nič nové ?

pravdepodobne se ceka nez to dohraje zbytek sveta… az pak si budeme moct zahrat…

1 Like

asi stacilo zacit nadavat na profilu ma steam key takze se vsichni podivejte jestli uz ho tam nemate taky kazdopadne to vypada ze se to behem dneska vyresi

tak čakám teda, ale vidím že už pár ludí kódy dostalo… no uvidíme

Tak už mám klíč, poslal jsem uživateli @WH_JiriRydl se screenem z Kickstarteru kde je Vaše číslo backer a mail. konečně :slight_smile:

1 Like

Možná budu teď trochu mimo téma ale koupil jsem digitílní kolekci kde má být plakát,figurka,artbook a soundtrack,vše po vydání proběhlo ale artbook nemůžu nikde v adresáři hry najít.

Art book resime, nejakym uzivatelum se uklada buhvikam, dame vedet.

Díky,takže nemám zatím pátrat?

Kdyz uz v tom jste, zkuste kdyztak, prosim, taky kouknout, kam se nekterym uzivatelum ulozily podpisy z plakatu.

Dobry den ja boužel nedostal zatim nic mohly bych se zeptat na koho se obratit?