Backeři ČR - dodání

Tak svoji Earl edici už mám doma taky. :slight_smile:

A mám dotaz, nejsem si jistá, ale myslím, že při vyplňování profilu na stránkách WH se (kromě adresy a herní platformy) uváděla i velikost trika a jestli má být pánské nebo dámské. Dámské triko jsem upřímně nečekala, ale přišlo mi pánské L což je pro mě opravdu hodně velké. Máte všichni stejnou velikost nebo jsou i menší?

1 Like

Tak mě už Earl edice také dorazila dnes v osm ráno!! Jen na klíč si člověk asi musí počakat až do 13.2. :frowning:

Také jsem dostal velikost L

Tak to vypadá, že všichni máme L :slight_smile:

Hm, ale styl dodání PPL zase kvalitka. Uvnitř papírového balení to vypadalo jak po boji (asi příprava na hru :D). Když to třeba srovnám s balením Zaklínače, tam byly aspoň výplně, aby tam ty věci tak nelítaly.

Hmm, škoda doufala jsem, že by se dalo sehnat S. Vzala bych si ho do práce. :slight_smile:

spomínali to tuším minulý rok že všetci dostanú pánske Lko, lebo by to bolo inak logistické peklo…inak v tej Earl verzií máte všetko čo bolo spomínané na kickstarteri? :smiley:

Mě došlo zrovna předchvílí Baron special a DVD + tištěný manuál nikde,zato mám plagát xD Tak já nevím,píší,že odměny se budou posílat týden po vydání ale proč na dvakrát teda? To je nějaká fela :smiley:

No mám tam vše jen, nevím jestli na některém disko je making of, či je tam nějaká změna, protože to mi chybí

DVD taky nemám ani tištěný manuál.

Jo to mi asi uniklo. Dává to smysl, ale bohužel to triko můžu nosit jen doma, což je škoda, vypadá líp (podle mě) než ty co se dají koupit.

1 Like

teď mi to přšlo
když to naistaluji tak se mi to objeví na steamu? nebo jak to je?

Ja jsem nastesti dost mrnava na to abych si mohla dovolit nosit velke triko a vypadalo to ok. Pri nejhorsim to triko muzu presit aby mi sedelo jak chci, nebo prenest potisk na jiny kus obleceni… Nenin to super, kdyz clovek umi sit :slight_smile:

1 Like

Jo, hodí se to. :slight_smile: Mě jaksi chybí šicí stroj, ale mohla bych otravovat kolegyni, ta pořád něco šije. :slight_smile:

Už je doma, bohužel stejně musím počkat do oficiálního vydání jinak nejde na Steamu odemknout.

Předpokládám, že jsi taky nedostal Steam klíč?

Ten podle všeho najdeme na svém WH účtu 13.

a ty jsi to instaloval? to se ti to na steamu neobjeví?

Na Steamu se ti to nemůže objevit, protože v balení není aktivační klíč na Steam.
Ten bude zřejmě dostupný v den vydání v profilu tady na stránkách.

Dostal . Ke hře a ještě k DLC Traesure of the past.