Backeři ČR - dodání

Na Steamu se ti to nemůže objevit, protože v balení není aktivační klíč na Steam.
Ten bude zřejmě dostupný v den vydání v profilu tady na stránkách.

Dostal . Ke hře a ještě k DLC Traesure of the past.

Aha, tak zřejmě k Soldier edicím klíč dávali, každopádně k Baron a vyšším tierům ne.

Já tam mám taky dva klíče, ale instalaci mi to nespustí… takže tak :slight_smile:

Ve vedlejším vlákně se řeší to že spoustu věcí nebylo dodáno. Aktuálně třeba edice Duke která po kickstarteru stála nějak kolem 6k tak odpovídá limitované edici v obchodech za 2500kč s tím, že tam navíc ještě dostanete i steelbook.

Tady je seznam toho co všechno chybí:

-Making of video on DVD
-Screenplay of Act I in pdf
-Digital high-res Map
-Special edition metal box
-Signed poster
-Wrong t-shirt size
-Additional digital version of the game
-Printed manual

Prostě podle všeho se rozhodli na tyhle věci vykašlat a backeři nedostali nic speciálního a všechny tiery od barona nahoru se dají teď sehnat daleko levněji a je tam toho i víc :confused: I to s tou velikostí trička je dost velký fail, věřím, že spoustu lidí by nepřiplácelo za edici s tričkem, když ho nemůžou ani nosit. Jedna holčina na twitteru se ptala proč dostala místo dámského S normální pánske L a odpověď byla, že by to prostě nezvládli v různých velikostech, takže všichni kdo nemají L ale mají třeba S, XXL tak ti si to akorát můžou nalepit na dveře :confused:

Mohl by jsi prosím postnout fotku Soldier edice? (zajímalo by mě jak vypadá oproti mé Baron)
Díky.

Nějaký pražák který stále marně čeká ? :smiley:

Tohle bohužel mohu potvrdit :rage: Aspoň, že jsem se od dob KS kampaně vyžral z trička M do L, takže aspoň to mi sedí :smiley:

No, mně tam teda hlavně chybí ten tištěný návod. O tom někde píší?

EARL (collector’s edition)

With the Earl reward tier you are going to receive: Special edition box with Art book, Poster, T-Shirt, Dice and Commemorative Brass coin + Access to the Alpha version of our game + Physical (digipak) as well as digital copy of Act I + Game soundtrack on CD + Making of video on DVD + Printed manual + Access to our forums + Earl forum badge

Backeři prostě dostali tohle:

https://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=12942

a podle tieru někomu ubrali figurku, někomu kostky atd. Takže prostě je jedno co sis koupil prostě dostaneš sběratelku jako každý kdo to teď koupí, akorát že oni k tomu navíc ještě dostanou i steelbook a mají to levněji :frowning: Takže co bylo slíbené na kickstarteru a není v téhle xzone edici prostě nedostaneme

Ještě, že jsem vzal jen Soldier edici :slight_smile:

Stale cekam na Earla, resp. Na SMS od PPL. K tomu obsahu sberatelek uz je nejake oficialni vyjadreni?

Solidní fail. :smile: Mám Baron digital, takže tohle neřeším, ale jinak by mě to asi trochu otrávilo, přeci jen když to bylo slíbeno… Doufejme, že vám to dodají později.

Zdá se mi, že tahle situace se u her z Kickstarteru často opakuje… nevím zda to padá na problémy s výrobou či co, ale už je to tak třetí titul u kterého jsem si povšimnul potíží se sběratelskými edicemi nebo vyššími tiery. Navíc když KCD má dohromady už asi 20 různých verzí (některé jsou možná řešené od distributora a jde to mimo WH? nevím jak tohle probíhá)… :slight_smile:

Ti kdo mají soldier a barona, tak to vyhráli, ve všech ostatních edicích totiž něco chybí. Že jo třeba takový Duke a vyšší měl i Act II, který se nakonec nekoná, což prostě by se dalo ještě pochopit, přece jenom to nebylo jisté jestli budou mít peníze na jejich vývoj, ale to že ti tam nedají skoro polovinu odměn a místo exkluzivní edice v kovovém provedení která stála 6k dostaneš papírovou edici pro masy co stojí 2k, tak to fakt ok není :confused:

Mě na tom asi nejvíc mrzí, že to nebylo komunikované s nějakým vysvětlením nebo omluvou. Hru jsem chtěl především podpořit a hru mám, takže to je základ…ale prostě tohle není zrovna fér.

Pořád mi není jasné, zda někdo tištěný manuál dostal a někdo ne. či zda jej prostě zatím neudělali a není v žádné verzi. V tvém seznamu chybějících položek není.

Pořád je tu jakási šance toho,že to dopošlou později. Však se i na stránkách píše,že odměny se budou posílat v průběhu týdne PO vydání hry. A aby dosáhli toho,že ti,co mají mít i fyzickou verzi hry,dostali Instalačky zavčas,tak poslali jen to. Tak y mi chybí dvd a tištěnej manuál no. Stejně se tu jen vaříme z vody. Každopádně práce komunity managera nebo jak se tomu říká vypadá celkem na fajn job,ani při vydání hry (téměŕ) tu nemusíte být :smiley: :smiley:

3 Likes

Já teda nevím víc než vy ostatní, ale když si přečtu co je na stránkách:
"Jako poděkování všem našim backerům zařadíme bonusy z předobjednávek také ke všem verzím balíčků odměn pro backery"
a k tomu:
"Odměny budeme rozesílat v prvním týdnu po vydání hry."
Tak to taky může znamenat, že všem poslali collertorku, prorože je to snazší logisticky zvládnout v jeden den a následně rozpošlou zbytek.

Jo ja jsem taky chtěl podpořit hru, ale tak prostě když už do toho člověk vrazí tolik s tím, že jednak má něco slíbeno za co to dává a vlastně ty peníze dává spíš do myšlenky než do reálného produktu a pak ani nedostane třeba byť jen malinký papírek děkuji co by byl navíc oproti retail edici, která je navíc skoro 3x levnější a má některé věci navíc

Manuál jsem taky nedostal, ale zase mám ten oboustranný plakát (mapa/artwork).