Backeři ČR - dodání

Špatně jsem se vyjádřil, art book si chci nechat vytisknout. O tu postavičku nijak zvlásť nestojím :smiley:

Tak to jo. :slight_smile:

Já bych k tomu asi řekl jen to, že podpora na KS nebo následná na stránkách nebyl obchod, proto není dobré to přirovnávat k polévce s knedlíčky. Já jsem hru chtěl především podpořit aby mohlo něco takového vzniknout a jsem rád, že se tak stalo. To jest ta největší odměna. Pokud jste chtěl nakupovat, měl jste počkat na vydání.

Jinak ale souhlasím s jednou věcí a to, že je mrzuté, že přecejenom nebyla taková věc ze strany studia komunikována dříve. Předešlo by se této mrzutosti a věřím, že drtivá většina podporovatelů by naprosto pochopila…jako si myslím to chápou i teď, stejně jako já.

Přesně tak. Nejde o to, že museli dodržet všechno za každou cenu, ale mohli prostě říct před rokem, že se ukázalo že to nepůjde místo toho tam dají třeba ten steelbook nebo že ten plakát bude mít jiný než všude jinde

Někdo tu postoval fotku z Baron edice a psal že tam má i plakát s mapkou. A st ou alfou už jsem to psal i před tím, to si měl i v baronovi a nemusel si kupovat earl či vyšší. Jasně kdybych to chtěl jenom kvůli alfy, tak přece není důvod jít do něčeho vyššího. problém je že nejsou schopni zatím dodtat věci jako další klíč, či prostě nějak vykompenzovat Act II nebo minimálně k tomu nic neřekli

Ano, mám baron a dostal jsem oboustranný plakát (mapa/artwork).

1 Like

Jsem právě chtěl ten plakát tak jsem koupil duke verzi :grinning:
a podpořit jsem je chtěl taky samozřejmě

Já to nebral nikdy jako čistý obchod. Primární cíl byl tu hru podpořit, ale prostě peníze nerostou na stromě a člověk nechce dát peníze a nic za to nedostat. Přece jenom s každou edicí ta cena prostě dramaticky rostla a bylo jasné, že výrobní náklady neodpovídají výsledné ceně toho balíčku a prostě cílem bylo podpořit. Hlavní problém vidím v tom, že tím že to ořezali na úroveň retail edici, tak aspoň teda pro mě to zní děkujeme, že jste do nás napumpovali o tolik víc, hru jste šířili mezi svými kamarády a rozšiřovali tak pro nás kupce, ale ve výsledku vaše podpora, čas, feedback je pro nás stejně hodnotný jako člověk co o hru zavadil teprve před týdnem.

Jako že jo celý kickstarter byl o tom, jestli naše výše podpory a poděkování v podobě odměny ze strany Warhorse nám přijde dostatečná. Jako tady nešlo o to abychom dostali za cenu Duke 3 měče, štít a ještě hru. Ne ono to nešlo. Prostě když věděli, že tolik toho nejde dodat, tak copak je tak těžké vzít tu blbou krabici a těm kdo o tolik přišli na ní napsat speciální Děkujeme: Jméno a nazdar. Věc co nic nestojí, ale místo toho se k tomu postavili tak že všichni prakticky dostanou to stené jenom někdo tam má navíc kostky, minci a figurku…

1 Like

taky bychom měli dostat special edition metal box co to vůbec je?
a taky tam je něco jako limited edition (signed) poster

to vojtech: Právě to, co nedostaneme :weary:

Já to ještě nemám tak nevim co tam je

Tohle: https://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=12942 jenom mince a figurka jsou z kvalitnějších materiálů

Pěkný, už se těšim .Někde jsem četl, že těhle edici udělali hrozně málo.
a mapa je látková jako maj EU verze, asi ne co?

Hele tedka co jsem četl, kolik má mít teda hra GB. Stahování má mít 31GB cca. A pak někdo říkál, že bude 25GB patch, ale to je trošku moc ne? To už se ani nevlezem do 40GB co má ta hra mít. Dík

Mapa je papírová.

Ten patch určitě nahrazuje i ten obsah co už tam je, takže jestli tvrdí, že to bude mít 40gb tak se to do toho určitě vleze ve výsledku, je tu ale možnost, že pri stahování to bude potřebovat víc jak těch 40Gb aby to mohlo nahradit ty soubory, na steamu to třeba není. Nvm jak ale PS4/XOne

No právě jestli to je na ps4/xone nebo i na pc. Nebo jestli třeba předběžné stahování bude mít jen 20GB a zbytek pak jak to výjde.

Souhlas, ten pán z WH tu píše hlouposti. Nejlepší je své podporovatele po zásluze potrestat :slight_smile:

Jinak člověk musí být na Kickstarteru opatrný a nevěřit slibům, alespoň máte ponaučení do budoucna :slight_smile:

2 Likes

nesliboval Vávra náhodou taky tu verzi pro vydavatele?

Hele buďte v klidu, mě to mělo přijít včera, dokocne jsem dostal od PPL ráno sms že mi to přijde mezi 12 a 14h ale nic nepřišlo. V 16h jsem volal řidičovi a byl nedostupnej, celej den jsem byl jak blbec doma čekal a pak jsem se povídal na sledování zásilky a byla tam poznámka že jsem údajně nebyl zastižen. Prej u mě byl kolen 15.45 a nemohl mi ani nikam dát upomínku. Nikdo mi za ten den nevolal a u baráku žádné auto netroubilo. Takže až mi to zejtra přijde tak volám na PPL at pana řidiče Strnada pošlou do středověku, zm*da jednoho :). Kdyby alespon napsal že měl bouračku a že to nestihl tak poho, ale lhát že u mě byl a ještě mi nezavolat tak to je prasárna.