Beta verze - zkušenosti, postřehy, připomínky

Ahoj,
Jediný legální způsob je si hru koupit.
Momentálně nejlevnější varianta je DIGITAL EDITION (PC) za 49.99 euro.
Tato varianta obsahuje Digitální verzi hry, kterou obdržíš po oficiálním vydání. A zároveň i Beta verzi, kterou si budeš moci stáhnout ihned.
Upozorňuji ale, že beta je pořád nedokonalá a můžeš narazit na chyby, které by ti mohli zážitek znepříjemnit.

Jdou vám dokončit questy? Já zatím můžu pokračovat jen v tom hlavním (hledání lapků), ale narazil jsem na vedlejší (zjistit, kdo otrávil farmáře, namíchat lektvar, najít meč atd.) a ani jeden z nich mi nejde dokončit, protože postavy se se mnou podruhé odmítají bavit. A mimochodem ten quest s mečem - chlapík mi řekl, ať se optám v ležení, kde mi řekli, že by o tom mohl něco vědět jakýsi Lubosh, který pendluje mezi ležením a nějakou hospodou. Nikde jsem ho ale nenašel a všude jsem pobíhal jak idiot půl hodiny. Doufám, že takhle questy vypadat nebudou, případně že po delším hledání se hra slituje a na mapě mi to označí. Já chápu tu snahu o realitu, ale měla by to být zároveň zábava a tohle už podle mě zábavné moc není. Přitom ty questy i rozhovory jsou super, hrozně rád bych to dokončoval, je to zajímavé a není to tuctové.

A mimochodem myslím, že by nějak chtělo na mapě označovat obchody a hospody, to bych taky velice uvítal.

Chlápek o kterém mluvíš je Lešek (ne Lubosh)
Postává na okraji vojenského tábora u povozu. Akorát on ti toho moc neřekne, doporučoval bych si vylepšit “speech” alespoň o dva body, než si s ním půjdeš promluvit.

Ono je to fuk, protože ten, kdo mi ten quest zadal, se se mnou stejně nebaví. :smiley:

No…
Úkoly u mě většinou skončily na tom, že se dotyčná osoba kousla, a už s ní nešel znovu navázat hovor, ignoruje výzvu k mluvení. Tak končí zhruba 50% ze všech mých pokusů o plnění questů zbytek končí tím, že hra celá spadne.

Zdravím,beta na steamu skončila?Nemůžu jí najít v knihovně.Díky

Ahoj. Ne, hratelná by měla být stále.

Teď jsem na to koukal a mám ji standardně v knihovně.