Bugy a problémy hry (PC)

Ahoj, zhoubou to nebude. Ja ji používám a žádný problem jsem doposud nedetekoval. Pokud je nepřítel u konce se silami, obvykle padne, ale žije. Pokud nekrvaci a da-li bůh, mohl by se z toho dostat. Pokud bys mu v tomto stavu něco sebral, bylo by to oznaceno jako kradené.
Pokud krvácí, můžeš chvili počkat a natáhne brka. Jinak je potreba ne sekat, ale dlouze podržet F. Spustí se animace, jak ho Jindřich dodela.
Teď nedavno se mi také stalo, ze polomrtvy stál, ale dodělat šel normálně.
Pak lze beztrestně obrat mrtvolu. A stejně je to s quest itemy. Třeba uši lze uříznout myslim jen zcela mrtvému.

Nene, on normálně stojí jakoby nic. Když podržím F, tak je animace jak Jindra zapichuje meč před něj, ale lapka pořád stojí. Můžu ho dodělávat do nekonečna. Nelze zabít, nelze okrást, nelze obrat. Bug, který se mi nikdy nestal a teď jsem poprvé použil zhoubu na meči a ejhle, malér…

Já teď vykosil 3 tábory kumánů, vše se zhoubou a žádný problém. Máš na něm růžici, nebo tečku? Zkus do něj strčit. Jinak nvm.

Mám na něm tečku. Sekám do něj, zapichuju podržením F a stejně nic. Ale při sekání do lapky se Jindra neskiluje v sečných zbraních. :frowning: No co, poslal jsem uloženou pozici mailem někomu od Warhorse, který tady na fóru na sebe nechal kontakt, tak snad to pomůže hru vylepšit. Včera jsem narazil na bug, ale to je úplná blbost v porovnání s tímhletím, objevil jsem nový úkryt pytláka na jih od tábora uhlířů v centrální části mapy a nezobrazilo se mi to jako zajímavost, přitom jiné podobné věci se mi tam zobrazují.

Tak jsem rozehrál novou hru s 1.5 patchem. Zatím jen drobnosti, ale ve videu, kdy mi Štěpánka na Talmberku přinese v noci víno, nedrží při popíjení v ruce pohárky. Nevím, jestli to není tím, že mám na sobě už jiné oblečení, ale videosekvence Jindru stále zobrazuje v jeho zelené košili a červenou kapucí.
Chtěl jsem se ale zeptat, jestli se vám zobrazují všechny zajímavosti na mapě žlutým znáčkem, když je objevíte. Mě se ne a ne zobrazit v mapě zajímavost na souřadnicích 2763.738525,2207.030029 z mapy https://kingdomcomemap.github.io/#3/1828.00/2752.00. Tohle mi blblo už dřív, ale myslel jsem, že to bude v 1.5 opravené…

Zase mám problém, který jsem už popisoval dávno před 1.5. Mám 10 loveckých šípů. Když si je v inventáři označím E, rozdělí se mi skupina na jeden označený a 9 neoznačených šípů. Obě skupiny jsou i podle popisu naprosto identické. Blbé je v boji nebo i při lovu, že po každém výstřelu musím znovu do inventáře a označit další šíp. Při lovu otravné, při boji nepříjemné. :confused:

To me dělalo taky, ale nesouviselo s verzi hry. Zkus je v inventari předkládat, nebo vyhodit a vzit.
Každopádně mě to dělali jen obyč šípy. Vyřešil jsem to používáním lepších loveckých a lepších ranivych :grin: . Od te doby, musím zaklepat, je klid.

Pomohlo to. Vyházel jsem šípy, znovu je sebral a je po problému. Díky za radu.

Hmm, tak musím opravit své původní tvrzení. Vyhodím šípy, seberu je a zase je to v inventáři rozdělené, tak nevím…:confused: Navíc pokaždé, když sedím na posteli, že si přečtu knížku, tak vyskočím na nohy a musím si znovu sedat a otevírat inventář, volit knížku, studovat. Tohle se mi ve verzi 1.4 nedělo. :thinking:

Tak to s tou knihou mi to zacalo delat také, ale az od 1.6 a to jen u nekterych knih. Zda se mi, ze studovani funguje, ale před čtením se chce Jindrisek protáhnout :grin:.
S sipama jsem vcera narazil na to, ze se v invu tvářili jako jedna věc, ale když jsem je equipnul, rozdelili se na 2. Na 29 kusů a 2 zbývající. Tak jsem přeequipnul na těch 29. A ty 2, pokud si dobře pamatuji, jsem někomu sebral. Možná si hra pamatujte, ze to jsou jiné 2 šípy.

je to maličkost, ale… Pokud se pokusím věc, kterou je postava vybavená, přesunout do koňského inventáře a ten je plný, hra spadne. Vyzkoušeno 2x.

Já jsem se ke hře po dlouhé době vrátil a mrzí mě že zásadní problémy přetrvávají,chůze do schodů,neprůchodné křoví,prolínající se postavy.

Nepruchodne krovi je ligicke, na zasekavani na schodech jsem nenarazil, obcas prolnuti postav v dialogu mi fakt pozitek z hrani nekazi…

Ono to není prolínání v dialogu,to by mě taky netrapilo.Chůze do schodů mi dělala Velké problémy ve zlatnické dílně u kláštera a u Ondřeje v hospodě při questu převlek.

Chůze do schodů mě taky dělala problémy, ale naštěstí to šlo snadno vyřešit tím, že si Jindra dal rozběh a sprintem potom ty schody dal. Jen je trošku úsměvné, že všechny postavy chodí normálně po schodech, jen Jindra jak trotl musí po schodech běhat (ne jednou se mi pak stalo, že jsem nestihl na schodech zabrzdit či vybrat zatáčku a napral jsem to do zdi nebo někoho kdo šel ze schodů proti mě) :rofl:
Holt má Jindra asi krátké nožky, že mu ty schody dělají takový problém :rofl:

Hlásím, že s dřevěnými schody u zlatníka u kláštera, byly napoprvé taky potíže. Musel jsem na ně naběhnout přesným středem, jinak to nešlo. Podruhé už potíže nedělaly. Prolínající se postavy vidím každou chvilku, ale neřeším, maličkost.

V misi, kde hledám faráře do kostela svatého Jakuba v Rovné, jsem našel v Sázavě skalického frátera. Uplatil jsem ho, aby se vrátil, oznámil to domorodci v Rovné a quest je splněn. Jenže farář je furt v Sázavě, navíc tam někomu spravuje plot, a když s ním promluvím, tak se zase vzpouzí, že nikam nepůjde. I když ho znovu a znovu přemlouvám, nadopován lektvarem Mluvka, tak se ze Sázavy nehne. Takhle by to asi být nemělo… Máte s tím někdo podobnou zkušenost?

Doporučuji zkusit quest znovu a ukecat faráře - poustevnika. Je to trochu složitější a na dyl, nez se k nemu dostaneš, ale zase tam odejde. Pokud nechceš zkoušet znova, zkus se jeste stavit do Rovné a pokecat tam s tim vesnicanem. Treba to faráře rozhybe.

Já bych si to s tím farářem vysvětlil ručně. Sory jako, ale vezme prachy, slíbí že půjde a pak si klidně v Sázavě opravuje plot na faře. Do držky mu dej! :grinning:

Hru už hraji podruhé a poprvé jsem do Rovné sehnal právě poustevníka od vodopádu nad Skalicí, tak jsem teď chtěl zkusit někoho jiného, ale holt dopadlo nevalně. V Rovné už to nikoho nezajímá, skalický farář ze Sázavy se nehne a poustevník u vodopádu si vesele leží spolu s dvěma pobudy na svém plácku a nemá žádný zájem se se mnou bavit. Ještě ho budu potřebovat k léčení lidí z kláštera, ale pochybuji, že se objeví možnost pokecat s ním o Rovné. Rodiče jeho “posluhovačky” taky neměli možnost komunikace o čemkoliv…