Bugy a problémy hry (PC)

On ani nemaká na faře, ale u platnéře na dvorku. Do frátera mlátit nebudu. Jsem si řekl, že podruhé, co hru hraju, budu za tlého hocha :face_with_symbols_over_mouth:, ale nějak mi to nejde. Jsem nějaká měkota a Jindra je zase dobroser, jako poprvé.:innocent:

Nevím jestli je to bug nebo záměr ve hře ale při plnění questu převlek jsem promluvil s Frickem a následovně otevřel menu tréninku kde jsem chtěl vypilovat základy,tuším mi zbývají dva levely a byl jsem odpálkován,to samé u mlynáře s otevíráním zámků.

Nejde mi dostat se k nejsevernější zajímavosti nad Přibyslavicemi. Polorozpadlá chatrč je mimo mapu. :frowning:

Díky za zajímavou hru, která mě doteď dost bavila, bohužel jsem asi dosáhl nedohratelný stav. Dohrál jsem 44 questů, 4 jsem nedal. Bohužel asi nějaký kritický, protože se nejsem schopen dostat k dalším questům. Obešel jsem všechny šlechtice, hospodské i mlynáře nikdo nic. V Sázavě mám sice hvězdičku u domu Nápravníka, ale ten mi taky nic nezadá (ani Urban a ni písař).
celková úroveň 16, 22k grošů. Nedostal jsem se např. (spoil) na Vraník, Dobývaní Talmberku, Klášter, Doly apod.
Jde to řešit jinak než druhým průchodem?
Moc se mi do něj nechce, začátek dost bolí…

Díky

Z toho, co píšeš, těžko říct. Co máš napsaného u hlavniho questu? Kam až si došel?

Jako hlavní quest mám pouze Pomstu, tam mi to píše, že se mám podívat v Neuhofu po Prckovi, jenže trabl je, že při vyšetřování toho požáru jsem neměl dost sil a vybavení na ty dva v lese, trochu jsem to odložil a když jsem se vrátil byli fuč a úkol nesplněn, takže Bernard se kousnul v Neuhofu a je tam pořád. Prolezl jsem kde co, zkoušel mluvit s kde kým (v Neuhofu) ale jak se posunout dál netuším.
Z vedlejších úkolů a aktivit mi zbývá jen Meč ze Sáby, Špalkovaná a ty pěstní souboje jinak nic…

Když se poptáš lidí v Neuhofu, tak by tě měli nasměrovat za uhlířema kvůli Zrzkovi. A když najdeš ty správné uhlíře, tak by děj měl pokračovat bez ohledu na to, že jsi nenašel ty bandity.

Nojo, ale bez krvavého háku to bude těžší :grin:

No já ten hák vždycky získal, takže přesně nevím, ale mělo by to jít i bez něj. O Zrzkovi mluvil i ten chlapík co nadává na vojáky a promluví když mu ovážeš ruku. A i bez háku si můžeš všimnout že tam někdo z ničeho nic zmizel a vyptat se na něj. No a v nejhorším si vygooglit kde sedí a dojít si za ním přímo, pak už se to snad chytne.

Díky za odpovědi, u uhlířů jsem byl (snad i u těch pravých, ale klidně je objedu znova) a krvavý hák mám (teda aspoň si to myslím :slight_smile:
Ruku jsem nikomu neošetřoval, kde je ten zraněný?
Dojít za Zrzkem nebo za tím zraněným (aka co googlit)?

Dík

Krvavý hák tě měl dovést na stopu Zrzka, a v Neuhofu ti měli říct že ho máš hledat u uhlířů. Řekl by ti to třeba ten zraněný, stál na tom dvoře kde se odehrávala první cutscéna po vstupu do Neuhofu. Ale myslím že se to dalo zjistit i u jiných.

Když najdeš správné uhlíře, tak ti by ti měli říct že už ho hledali dva lapkové, a když je vyřídíš, tak ti řeknou kde je Zrzek. No a pak už se k němu dostaneš. Správní ulíři jsou ti u potoka mezi Talmberkem a Neuhofem, ti víc na západě (blíž k Talmberku)

No ale to bude asi problém protože quest Zrzek v bryndě jsem nedal (failed)…ti dva lapkové mi zdrhli a když jsem lhal uhlíři že už se neobjeví tak mi vynadal a nic…
BTW1 teď jsem ty uhlíře navštívil znovu a dají se akorát okrást…
BTW2 teď jsem našel i zrzka v jeho chatě, ale dá se akorát okrást…
BTW3 chtěl jsem ho ze vzeku zabít (jako toho kumána co nechtěl k pokladu) ale nejde to (ani luk ani meč)…

Hmmm … tak to je blbý. Předpokládal bych že když ten quest jen tak selhal a hra neskončila, tak by se mělo dát pokračovat. Ale nic lepšího mě nenapadá, tak bych poslal dotaz na support@kingdomcomerpg.com že ti vypršel a selhal quest Zrzek v bryndě, klíčové postavy nereagují, a že nevíš jestli je možné vůbec pokračovat. Je totiž možné že to je bug, ale možná taky ne a jen něco míjíme. Každopádně na supportu budou vědět víc.

njn díky moc za snahu, jdu psát a mezitím začnu další linku z nuly :smile:

Tak potvrzeno přímo od WHS, pokud je nějaký hlavní quest nesplněn - pešek (ne ten mlynář) - hru nejde dohrát.
Takže kontrolujte si stav hlavních questů a včas nahrávejte předchozí sejvy…jinak po měsíci hraní skončíte jako já…

Krleš

2 Likes

A pak že ty questy může člověk dělat na přeskáčku v libovolným pořadí.

Teda musím říct, že mám trochu obavy, když teď hru hraji podruhé. Poprvé jsem ji hrál ve verzi 1.2.2. a za celou dobu mi spadla 1x. Teď hraji verzi 1.6.2. a hra mi spadla, když se Jindra dostal po vypálení Skalic do Ratajského mlýna a po krátké procházce po městě jsem chtěl v jedné hospodě zkusit kapsářství a hra spadla. Sami si odhadněte kolik hodin jsem měl asi odehráno.

Jinak dvě chybky v klášteře - v jednu chvíli se v deníku objevilo, že “lukáš už je mrtví…”, přičemž nikdo z kláštera mrtví nebyl a po nějaké době jsem se za Lukáše přimluvil a normálně dokončil quest Novicovo trápení. Antonína jsem odhalil jen slovně (neotrávil mě), ale ten říkal, že mi zachránil život…

Mám dotaz ohledně nacházení map pokladů. Nepoužívám rychlé cestování a zajimalo by mne, jestli je takhle možné narazit na pocestného, který mi prodá mapu pokladu.

Určitě,mě už se stalo tuším dvakrát.