Bugy a problémy hry (PC)

Drobný bug, vesnice mrchojedy, studna před stájemi, vesničanka má točit rumpálem, ale má špatně nastavené místo, takže stojí na opačné straně a točí do vzduchu, přičemž stojí ve studni. Předpokládám, že to půjde snadno opravit.

a nebo je to tajný příběhový quest s názvem KRUH :smiley: :smiley:

Chcel by som sa Vás opýtať prečo mi zakaždým po tréningu s Bernardom zmiznú všetky zbrane z inventára.

Ďakujem za odpoveď.

Při questu “V Božích rukách” chci najít faráře Šimona. Navede mne to do Rovný k vesničanovi, ale u něj není možnost mluvení. Mluvil jsem s ním myslím už předtím, když jse hledal faráře pro Rovnou. Zkusím najít faráře v lesích a uvidím, jestli to zabere.

Bug - pokud přijdu ke kováři v Samopších až po první účasti v turnaji, quest živí nemluví se ihned ukončí, aniž bych cokoliv “vyšetřoval”, hned řeknu, že jsem na turnaji byl a nic nezjistil… tzn. že k němu musím (asi) před prvním turnajem, aby quest správně naběhnul.

Bernard stále spí. To, že s ním nemůžu trénovat mi ani tak moc nevadí, ale že mu nemůžu odevzdat 60lektvarů nespavosti a dokončit quest je docela problém.

Po zabití Černého Petra šel quest u kováře v Samopších alespoň ukončit.
Další problémy
Meč královny ze Sáby - po vykování jsem se kováře zeptal proč ho chce prodat. Odpověděl, že meč má velkou moc a může někomu dobře posloužit, tím mi ale zmizela možnost meč koupit.
Na střelnici v Přibyslavicích nemůžu obchodovat (má tam být ke koupi nejlepší luk), jen se zúčastnit soutěže.
Poklad od mistra freskaře - mapu jsem si koupil, ale truhla u chaty za řekou se odemyká na dvakrát, a po odemčení je prázdná.

Ohledně toho meče, můžeš ho koupit pořád jen musíš najet do možnosti obchodovat a najdeš ho mezi ostatním zbožím co mečíř nabízí.

Já ho tam hledal, ale nebyl tam, nakonec jsem Zvěsta přemluvil do Přibyslavic, a ani tam ho nemá ke koupi (nějaké jiné nové meče však má, možnost dialogu “ještě k tomu meči…” tam je taky, ale jen ty řeči kolem). BTW Je lepší asi vzít platnéře, tomu lze prodávat zbroj nejrůznějších druhů.
Podobně mi zmizely i noční souboje v Sázavě, abych si zlepšoval výřečnost, snažím se mluvit co nejvíc možností (pokud tam není vyloženě opak), a jak jsem mluvil s rychtářem, na koželuha a jeho problém už se nešlo vrátit, resp. ta větev dialogu zmizela…