Český dabing?

Hmm, to fakt nezní špatně, dokonce i ta barva hlasu jednotlivých postav sedí k těm, co to namluvili v originále. A díky aspoň za ty cutscény, tak si člověk bude moci aspoň při nich nerušeně prohlížet celé dění na obrazovce a né jen zírat na titulky, aby je stihl přečíst.
Hned budu mít o důvod víc si hru znovu po čase zahrát.

Na Vortexu je dnes nový článek ohledně toho poloprofi dabingu. Vypadá to moc pěkně, snad to neskončí jen u filmu, ale dostane se i do hry. Každopádně tým pracující na dabingu podpořím a pokud by WH vydali nextgen DLC včetně tohoto dabingu, velmi rád za něj také peníze dám.

2 Likes

Už jsem jim tam taky něco poslal, tohle si určitě podporu zaslouží. Dodnes jedna z věcí, které WH zazlívám, že nedali ten dabing dohromady sami. Možná, že samotné prodeje navíc by to nezaplatily, ale podle mne podcenili PR efekt různých hlášek, které z toho mohly vzejít. KCD mohlo vstoupit do obecného povědomí jako Mafie, což se sice částečně povedlo i tak, ale přeci jen s dabingem by to šlo raz dva.

Tak Dan už poslal prý 100.000,- a pošle prej dalších sto, nebo už poslal. Začínám mít menší pocit, že budu hrát po 6té v CZ dabingu :smiley: nechci se ale zatím radovat předběžně. Budu samozřejmě rád i za ten zmíněnej ,film, kterej tvoří.

Osobně se obávám, že zůstane u “filmu” protože postav a dalších dialogů je tam tuny. Jinak jsem zvědav, zda samotné cutscény budou dávat smysl, pokud by na to koukal někdo, kdo nemá odehráno.

V českém dabingu bych to určitě znova zapnul, hru jsem celou dohrál s achievementy po vydání finálního DLC, tak bych si možná finálně užil psího společníka co přidali. ; )

Dnes říkali v Re-play, že by čeština měla být hotová do konce tohoto roku :slight_smile: Tak kéžby. A snad bude free.

Free klidně, ale jen pro nás donátory :smiley: ostatním za příspěvek.

Jsem pro aby byla placená. Tolik práce co okolo toho je. Budu jedině rád když si autoři projektu vydělají slušný peníz, aby viděli, že jsme jim opravdu vděční. Celou dobu od vydání hry se všude křičí, že není dabing. Tak když už bude, ať je pořádně ohodnocenej. Myslím, že například cena 200Kč by byla úplně v pohodě. Něco jako DLC.

1 Like

Včera na streamu autor potvrdil, že bude free, záznam mají na YT.

Naprosto s Vámi souhlasím. Obávám, se ovšem, že pokud by to zdarma nebylo, strhnul by se na autory shitstorm podobně jako v případě překladů her viz nedávný článek na toto téma:

Musím říct, že dle ukázky toho českého dabingu se mi hlasy jednotlivých postav dost líbí, moc se na to těším a bude to důvod, abych si hru po delší době opět znovu zahrál.