Dojmy ze hry (pozor spoilery)

Už několikrát se mi v nové hře povedlo zabít zajíce nohou tím, že jsem do něj z blízka nasprintoval :rofl:
Taky se občas cítím jako jakýsi pracovník starající se o veřejnou zeleň a čistotu, protože jak někde u nějakýho baráku v obci vidím růst bylinky (většinou kopřivy) tak je sbírám a hned to místo začne vypadat pěkněji :smile:

V Neuhofu se ty terče na Lukostřelbu využijí pouze jednou v jednom Questu, který zadá hostinský, co je mezi Talmberkem a Neuhofem (vykupuje zvěřinu). Zde se mi stala vtipná věc, že na začátku té lukostřelecké soutěže v Neuhofu člověk stojí tak jaksi bokem svého terče, takže vlastně spíš před sebou hledí mezi oba terče. Vystřelím (povedlo se mi trefit střed), ale body nikde. Co to jako je? :hushed: Já střílel do terče soupeře! :joy: Ještě, že byl celkem slabej, takže jsem ho ještě dokázal přestřílet.

jj, šlo o oblíbenej korbel nebo tak něco…

Trochu se mě ve hře nelíbí, jak většina běžných postav chodí divně pomalu. Hlavně v noci, když je tma a všichni se najednou vyrojí a odebírají se do svých pelíšků, tak mám pocit, že se divám na bandu zombíků! :grinning: (prostě všichni se pohybují stejně, stejně pomalu, a to pak vypadá fakt divně)
Ale zase na druhou stranu je pěkně uděláno, že když prší, tak se lidi běží (většinou) někam schovat.

Teď se mi stalo, že jsem si chtěl promluvit s heroldem, abych se přihlásil do turnaje, ale že jsem asi stál u něj příliš blízko, tak místo rozhovoru s ním jsem se najedl z kotlíku, který stojí za ním :grinning:
Taky je dobrý před turnajem vypít Heřmánkový odvar, protože vydrží dlouho působit a tím neustále trošku obnovuje zdraví. :wink:

Mám teď ve hře jeden kiks - po dohrání hry v hardcore modu se mně děje to, že v kampu, který je kousek od Sázavy - kláštera (směr SZ až Z), ten na okraji lesa, jsou 2 Lapkové (aspoň hra je tak nazývá), ale sami na mě neútočí a když na ně zaútočím já a zabiji, tak se u Sázavy zobrazí symbol vězení. :roll_eyes:

A teď něco pro otrlé (jedinci se slabší povahou ať dál nečtou): jedna z možností jak se celkem zábavně trénovat v boji je - udělat si ze Samopší (ta díra, kde se vlastně skoro nic neděje) takovou soukromou arénu - mydlím tam místní strážné. Už jsem to psal někdy dříve. Ale teď to už dosáhlo v pokročilém stádiu takového rozměru, že tam současně hlídkuje min. 20 vojáků - a protože se je daří celkem vylákat u okraje vsi tak, abych bojoval vždy jen s jedním, max. dvěma současně (ale dle libosti můžete naběhnout i do skupinky 6 :slightly_smiling_face:), tak je to super rubačka :grinning:
A i střelbu z luku na pohyblivý cíl (nebo i statický) jsem si tam dost zlepšil (už víc vím, kam mířit - přece jenom na postavu je to něco jiného než střílet do terče)

Nejlepší způsob jak zjistit polohu nějakého tábora s lapky či kumány někde v lese - počkat na tmu a vypít si Sýček - vždy mají rozdělaný oheň a ten pak vidíš mezi stromy na míle daleko.

Teď jak se ve hře jen tak potuluji krajinou a hledám nejrůznější zajímavá místa (hroby, ptačí hnízda atp.) tak se mně vždycky po nějaké době, kdy neustále otáčím ve hře hlavou, aby mě něco neuniklo, udělá špatně od žaludku a musím hru vypnout :slightly_frowning_face:
Zkusil jsem i hledat podle té interaktivní mapy, kde je všechno vyznačeno, abych našel místa, která jsem ještě nenavštívil, ale v hardcore modu se to i tak hledá těžko (musím prohledávat metr po metru a z toho se mi pak dělá zle :face_vomiting: :grinning:)

Ve hře je jedno opravdu kouzelné místo - nádherná paseka v lese. :heart_eyes:
Je to loviště jelenů SZ od Ondrovi hospody.
Tam se zajeďte podívat třeba ráno při svítání nebo i přes den, nádhera :wink:

Mně se hodně dělalo špatně z bety. Do finálního releasu to dost vylepšili, ale i tak po delším hraní to v okolí žaludku cítím. Přitom normální FPS hry můžu hrát normálně bez problémů. Tady je důvodem asi to houpání kamery při chůzi, které bylo v betě hodně výrazné. Teď už je menší, ale tam pořád.

Já to myslel jinak. Ale to je jedno.