From The Ashes - suroviny získání

Ahoj, jak získám suroviny jako kámen atd ve From The ashes, abych mohl stavět?

Otevři si deník s úkoly a označ quest suroviny a všechno se ti ukáže na mapě kde můžeš sehnat obilí, kámen, uhlí.:grinning:

To je jasný jen nemohu sehnat vozku :frowning:

postav si kupecký dům a když ho budeš mít tak ti kupec bude všechny suroviny vozit

jo základ je mít kupecký dům, poté si na kámen připrav ale pořádný balík…

jo taky mě to překvapilo dobytek 70 grošů , obilí a uhlí kolem 120 grošů a na kámen si připrav nádherných 4000 grošů :grinning:

joo :smiley: a já začal od obilí a uhlí a říkám si to je vklidu noo a pak přijde do lomu a tam chtějí takovou pálku :smiley:

já to měl naopak :grinning: prvně jsem šel pro kámen a až potom pro uhlí a obilí takže jsem se spíše divil proč je to obilí tak levný :grinning:

Ahoj, žádný mlynář a ani uhlíř se mnou na tema zásobování nechce mluvit, Kronhajzl mi říká že za ním jdu brzo a jurnál mi říká postav kupecký dům, ale lokátor že není z čeho ( mimo jiné jsem prásknul omdřeje a už se houpe, a ty dva nikde floutky nemůžu najít

V knize vidíš, co pro stavbu krom peněz potřebuješ. Suroviny jako obilí poveze až kupec, na kupecký dům potřebuješ jen nějakou výstavbu ve vesnici a peníze.

jo na kupecký dům potřebuješ jen dřevorubce a nějaký ty peníze

Pod Hostincem Na Mýtince je jejiný dřevorubec Malina, který se se mnou vůbec chtěl bavit, s tím jestliže nemám dřevorubeckej kemp tak se mnou nikam nejde… ostatní v jinejch táborech jsou nemí

A na to potřebuju tábor pacholků, jen holt ty dva, po tom co pověsili ondřeje nikde nemůžu najít :frowning:

Myslím Vincek a Matěj…

no fricek a matěj ale ty nepotřebuješ jenom je můžeš mít ale povinný nejsou ale generujou ti větší zisk myslím

Teda Matuš a Fricek…

Ale kde jsou? poejel jsem snad všechno a nikde nikdo, pravda je ze penize jsem sam slohnul z lomu a tim pam se nikdo nechtel delit…

no jestli nejsou v hostinci na mýtině tak to zkus zase v sázavským hostinci ale jak jsem říkal když je nenajdeš nebude to žádnej problém

Jen potrebuju pacholky na tabor pro drevorubce 1anikdo jinej mne nenapada… teda se nenabizi

Ten tábor postavíš i bez nich. Je dobrý rychle postavit něco, co vydělává, aby v truhle nedocházely prachy…
Spoiler: Ke dřevorubcům jde Malina a Kuneš.