Hraje tu hru někdo ještě?

Jojo, český dabing by měl svoje kouzlo … Čeština ve hře zaznívá při zpěvu písniček. Postavy jdou a prospěvují si. Tohle se jim povedlo.

1 Like

Já ji teď jedu podruhé, teď už ve 4k a užívám si ji se všemi DLC.

Hraji ji furt dokola a dokola. Ta hra má své kouzlo. Ze začátku prý měla chyby, avšak WH je opravili a vše šlape. Já osobně jsem se nikdy s žádným buggem nesetkal, takže za mě - úžasná hra od úžasných vývojářů.

2 Likes

Prostě vynikající hra. Většina výtek, co jsem k té hře měl, už vymizela.

Nedávno byla nějaká akce, kdy byla hra dokonce zadarmo, což mě trochu naštvalo, jelikož jsem si poctivě a rád zaplatil hru plnou částkou + jsem si koupil na Steamu všechny DLC. Ale svým způsobem to chápu, oni jak dělají pravděpodobně na pokračování, tak potřebují, aby navnadili ještě více fanoušků. Kdysi jsem se ptal jednoho kamaráda (dnes už známého), jestli už tu hru hrál. A že já jsem si jí koupil a mám to nejlepší doporučení. Na to mi odpověděl, že za 1) Já si hry zásadně nekupuji, ale když už tak stahuju a za 2) Mě ten středověk vůbec nevadí. A od té doby s ním v kontaktu nejsem. Ne kvůli jeho nezálibě ke středověku, ale kvůli jeho primitivnímu myšlení (Jebat, si to stáhnu voe). :smiley:

Dále je pro mne hra KC:D obrovskou inspirací pro můj hraný středověký film ze 13. století, který nyní připravuji. Nadchla a motivovala mě ta obrovská píle Warhorse studia udělat výjimečný produkt. A i když s Vávrou v některých věcech nesouhlasím, pokládám ho za velmi schopného vývojáře, jež se umí obklopit schopnými lidmi. Zvláště se mi líbilo, jak ve svém videu “Jáma pekel” naprosto odzbrojil aktivistickou doktorku Hubnerovou na MUNI.

Vedlejší questy mi mnohdy přijdou zajímavější než hlavní dějová linie. Zvlášť příběh Jana Zajíce by si zasloužil větší prostor. U postav mám asi jediný problém s Johankou, která na mě vždy působila dojmem takové středověké aktivistky. Oceňuji její obětavost s opečováváním nemocných a zraněných, ale nemá moc úcty.

KC:D mě svou filmovostí zaujala mnohem více než současné české filmy. Což je ostuda pro ty filmaře, který ještě k tomu dostávají enormní příspěvky na dnešní spektákly od státního fondu.

1 Like

Zdravím,

Chcel by som sa spýtať na jeden Side Quest, konkrétne ide o A FRIEND INDEED.
Mám hotový Quest A FRIEND IN NEED IS a taktiež A COSTLY BRAWL Hľadal som k tomu rôzne videá no nenašiel som stejný problém inde. Uplynul už týždeň od dvoch spomínaných kompletných Questov no keď prídem za Tomášom do mlyna k Oliverovi je tam bez Fricka a nedá sa s ním rozprávať, iba ho okradnúť.
Stretol sa niekto s podobným problémom? Poprípade, dá sa nájsť Fricka inde alebo spustiť ten Quest inak alebo mám ešte počkať? Hlavnú dejovú mám práve na Queste THE DIE IS CAST, pred úkolom ísť do Vraníka, kde pak hrozí stratou práve niektorých Side Questov.
Matúš mi povedal, že sa mám za ním zastaviť do týždňa myslím, že mi vyplatí dlh z jeho výplaty.

Ďakujem za radu.

Hra byla zadáčo na EPICU (asi týden), ale bez všech DLC. Jáma pekel je dobré video, ale problém je v tom, že těch co se týká v negativním slova smyslu, je to jedno a mají hroší kůži. Nehledě na to, že univerzita se pochopitelně za svojí “výzkumnou pracovnici” Hübnerovou postavila. Přeci by neuznali svojí chybu, to se fakt na akademické půdě nenosí :wink:

, , JÁ počítačové hry nehraji , , :smiley: pokud někdo takovej přednáší na VŠ o hrách tak je asi něco špatně v našem vzdělávacím systému. A pokud za to dostala byť jedinou grešli tak je to vlastně smutný …

Ja ano a porad se ke hre vracim

Já ji hraju asi měsíc poté, co jsem si po dvanácti letech pořídil nové železo. Dlouho jsem nepařil, tak si říkám je třeba zase trochu prohnat kompl… Samozřejmě tak jako všecko na plnou obtížnost za velmi veselých událostí s tím spojených. Tedy pro moje okolí, zejména kluka, který se mi chcechtá.

1 Like