Hraje tu hru někdo ještě?

Stačí prosprintovat okolo a vyskočit na hnůj.

Jo, tak jsem to taky udělal, jen mě zaskočilo, že nešlo rovnou seskočit z palisády, ale člověk musí zmáčknout aktivační klávesu :slightly_smiling_face:. Později jsem také viděl na netu video, že stačí chvíli čekat opodál a ti dva odejdou pryč. Asi jsem to takhle udělal, když jsem tuto hru hrál prvně, ale už je to dávno a zapomněl jsem na to, takže jsem vyzkoušel právě to proběhnutí kolem nich :grinning:. Spíš mě zajímalo, jestli je někdo dokázal odkráglovat, myslím oba dva potichu, nějak zezadu, nejdřív jednoho, aby si toho druhý nevšimnul, potom by byl ten druhý už brnkačka. :slightly_smiling_face:

Pořád se hraje, na Steamu teď třeba kolem 5000 lidí online, což je na takovou hru fajn, je jasný že nikdy to nedosáhne na Zaklínače, či třeba Skyrim to fakt nehrozí … Já hrál prvně hned po vydání a pak vždy jak vyšlo DLC , teď až dohraju podruhé Fallout 4 tak se chystám na hru znova, možná v hardcore módu a docela se těším , hlavně v průběhu času se na hře dost zapracovalo , dost věcí vylepšilo a přidalo a i když podle mě se toho mohlo udělat mnohem víc , mohli třeba i přidat nějaký ten free quest (po vzoru Zaklínače) tak se těším na ještě lepší zážitek :slight_smile:

já to tedy zahrál jinak, vzal jsem si dost šípů, vlezl na tu strážní věž jak je u přechodu do té druhé části tábora, všechny jsem postřílel, sebral jim co měli u sebe, schoval to do truhlice co je v tom domku na pravé straně, a při útěku jsem si to tam vyzvedl, a v klidu odešel, a díky filmové scéně po setkání se Zbyškem mě to hodilo bez námahy až do Ratají.

Jo, je pravda, že co to teď hraji po delší době znova, tak je tam spoustu nových drobností (např. víc smírčích křížů u cest, víc kempů s lapky, víc lesní zvěře, hráči v kostky mají svoje upravený kostky atd.).
Jinak k tomu počtu lidí, co hru hrají, tam se asi nepočítají ti co to hraví v režimu offline že? To jsem totiž třeba já. A předpokládám, že to bude i spousta dalších hráčů, takže ve skutečnosti lze jen těžko odhadovat kolik lidí tu hru hraje zrovna v danou dobu.

Dohrál jsem hru až do konce (Ptáček čeká na východním okraji mapy v táboře) a jel jsem se znovu podívat na Vraník - přes sud se dá proskákat dovnitř :grinning: (dá se tam spát s uložením).
Taky jsem narazil na zvláštní “nehodu” kdesi uprostřed lesa - převrácený povoz a v něm spousta klícek a klecí a všude okolo pochodovalo spoustu slepic :grinning:
Taky pobavilo, že jsem jel ze svahu a kůň nohou sprásknul dolů zajíce. Tam byla řeka ale zrovna s kamenitým brodem, zajíc se probral a mašíroval si to skrz řeku na druhou stranu a přitom se občas celej ponořil pod vodu jak mašíroval po dně řeky :grinning: (asi uměl dýchat pod vodou no) Na to bylo super pohled.
Taky mě baví :upside_down_face: jak vždycky když se někde uprostřed lesa mlátím s bandou lapků, tak jak člověk neustále při těch soubojích ustupuje proti přesile, tak až dostanu posledního jsem úplně někde jinde než kde souboj s prvním začal :grinning: A když to člověk navíc hraje na hardcore mod, tak mě pak vždycky dá zabrat zjistit, kde se po té bitce vlastně na mapě nacházím :grinning:

Já si odložil paklíč a dýku do té truhly. Pak se dá opustit Vraník elegantně v plné výbavě a zdraví - cutscéna ale byla stejná…

Ale vždyť paklíč i dýka tam někde v nějaké truhle jsou (i když si je tam dopředu neodložíš), dokonce je tam i sejvovice a ještě cosi.

Něco tam je, máš pravdu, moc si to nepamatuju. Jednak jsem věci odložil před vstupem na Vraník na koně, přestrojil se do obyčejného vybavení za lapku, něco přidal do truhly nedaleko vězení. Při odchodu jsem vyčistil horní část tábora, pobral svoje věci a odešel.

Dobrý Deň. Chcem sa len spýtať, keď som mal úlohu opiť sa s kňazom a potom odriekať omšu miesto farára tak som ju pokazil a kňaz ma poslal preč že mi nič nepovie. Tak som to neriešil a myslel som že neskôr mi to povie ,ale medzi tým som prešiel už dosť ďaleko v hre a keď sa k nemu vrátim pre informáciu o tom zlodejovi, tak mi neponúkne žiadnú možnosť ako ho nájsť. Pýtal som sa skoro každého v dedine ale všetci hovoria to isté, že info má farár. Ide o to že sa mi nechce znova načítavať SAVE lebo by som prišiel o prejdutú hru. Tak neviem. Ďakujem

Jdi za Rackem :slight_smile:

Ďakujem pekne, idem skúsiť.

Taky by mě zajímalo, jaká věková skupina převážně hraje tuto hru. Ale to asi zjistit někde nejde, co? Já bych řekl, že této hře nebudou zrovna holdovat děcka a lidi do 19 let. Přesto by se mohla v současné době zvýšit aktivita na tomto fóru.

Hmm, takže nic. :slightly_smiling_face:

Dokud Warhorse něco novýho neoznámí, tak tu prostě bude mrtvo bohužel.

mne je 42 a akurát ma táto hra chytila hrám ju stále. Kolega z práce čo ju hráva so mňou je 27-ný.

Ahoj, ne ještě, ale právě jsem ji začal hrát :c)
Protože byla zdarma na EPICu a hned se mi zalíbila tak jsem si ji i koupil. A to verzi Royal krabicovou pro PC z čehož plyne hned i můj dotaz.
Když nainstaluji tu krabicovou verzi na PC kde mám už tu od Epicu nepřijdu o savy?

Odpoveď, nepřijdu. Krabicová verze má kod na STEAM

Já si ji pořídil na EPICu před pár týdny, chtěl jsem vyzkoušet nový noťas . Krajina je neskutečně krásná, nevím jak to dělali v WH, ale muselo to dát neskutečnou práci takhle zahustit lesy. Věkově už jsem hodně starej :slight_smile:

Moje zkušenost s dialogy je taková, že když čtu české titulky, tak většinou nekoukám na mimiku. Viděl jsem několik vystoupení vývojářů WH, kde vysvětlovali, jak si zakládají na mimice a dialozích, na vrstvách zbroje a poškození a pod. Chápu, že čas letí neskutečně a jestli dali do hry aspoň půlku vyvíjeného, tak klobouk dolů! Tím chci říct, že když se někdy podívám na synchronizaci mimiky a slova v angličtině, stejně tam je mnoho chyb, mě to tolik nevadí, a proto bych přivítal třeba možnost udělat “fanouškovský” dabing. Viděl bych to následujícím způsobem - jednoduchá stránka s typem postavy (starý statný kovář 1 / trochu si šlape na jazyk): přehrát anglicky -> věta česky -> český dabing. nebo Trhovkyně 3 (mladá/stará), mečíř, … protože ty hlasy jsou většinou strašně sterilní, jako kdyby tam ani nebyly :frowning: . Mě by opravdu potěšilo slyšet aspoň někde češtinu. Vidělo by se kolik je najednou adeptů na cenu Filipovského :slight_smile: A WH by mohli jen vybírat… tedy pokud by se do toho zase nezamontovaly autorská práva a podobný opatření :frowning:

1 Like