Kingdom Come Deliverance 2

Who’s an idiot?

0 Likes

Ich mach mich ehr lustig drüber das du es dir kaufen wirst!!! LMAO
Keine ahnung aber alles schönreden!

0 Likes

Was ist so lustig daran es sich zu kaufen? KCD ist doch eines der besten Spiele überhaupt.

0 Likes

Nevíte náhodou o čem bude to Woman’s LOT DLC?

0 Likes

Asi si budeš moct koupit a oblíct ženský šaty :rofl:

0 Likes

Já spíš čekal od někoho čeho se ten datadisk bude týkat :smiley: a ty hned myslíš na svoje nesplněná přání :smiley:

0 Likes

Vždyť jo, děj bude druhořadý. Půjde hlavně o to, že si můžeš koupit ženský šaty. A to se vyplatí, doplnit si svoji kolekci KCD. :slightly_smiling_face:

0 Likes

Pokud se jedná o příběh ženy napadají mě questy jako:
Roznes o Gertrudě že spala s Franckem a je to lehká děva.
Uvař každé ráno lektvar krásy abys mohla mezi lidi.
Utrať minimálně 15tis grošů za šaty.
No a tak bych moh pokračovat :smiley:

1 Like

As long as they fix this broken ass game first

0 Likes

Fix and improve. There’s still a lot to do.

0 Likes

Ahoj taky přidám “svůj příběh za ženu”:

Určitě více rozvinutá vlastnost - štěbetání - teda výřečnost.
Určo postihy do síly ale naopak bonusy do charismatu.
Také složitost úkolů asi nebude tolik “silová” - bojová - ale víc “ukecená” a dějová se spoustou intrik (na to se skutečně těším)
Určo jako milovnice všeho živého budu mít pejska mazlíka … (promiň hrdino Henry, ale já sú žena ne svalovec)
V jednání s muži (že pane Jendo Ptáčku, budu mít výhody - a třeba i společnost šlechtice).
Budu si moct vydělat jednodušeji peníze - ach ty lázně. A s tím souvisí - nesnáším Terezu.
Budu kámošit s kořenářkama, jelikož to jsou správné babči a nikdo s nima nechce mluvit - proto jsou mimo vesnice.
Taky u rybářů začnu milovat ten rybí odér, a budu se s nima sázet kdo koho přetlačí v páce nebo kdo nachytá víc ryb.
Budu úlysná - a tak vymámím ty nejlepší koně ze stájí a sama si založím vlastní stáj.
Budu moct konečně pečovat o děti jako dobrá samaritánka - a když ne, vždy přinesu do kostela nebo sirotčince kus žvance.
Nalákám stráže do lázní a místo hříchu je okradu.
A nebo také nic z toho - budu za světici a kázat slovo boží a dbát desatera přikázání - bůh ví jak to bude, ale rozhodně se těším :slight_smile:

0 Likes

Don’t get any word… But, it shouldn’t be KCD2, I think it should be “Kingdom Come: ______”
Maybe
“Kingdom Come: Proclamation”

1 Like

Mě by se líbilo, kdyby bylo možné si do mapky zakreslovat svoje vlastní poznámky. Jindra si mapu koupí, naučí se číst a psát, tak proč by si do ní občas něco nepoznamenal? (Nejlépe obyčejnou tuhou, aby se to dalo zase vymazat)

0 Likes

To by bylo opravdu fajn. Dokonce jsem musel chvíli přemýšlet, jestli to ve hře opravdu nejde. Vždyť toto už šlo např. v tak staré a “primitivní” hře jako Brány Skeldalu. :slightly_smiling_face:

0 Likes

Při hraní mne napadají různé drobnosti, jako třeba možnost darovat žebrajícím spoluobčanům ze Skalice nějaký ten bakšiš. Mohlo by to být omezeno podobně jako tomu je u kasičky v kostele, kde se jednou za čas dá dát stovka a víc ne.

0 Likes