Křest ohněm - první bitva

Me se osvedcilo jit na pruzkum a sabotovat nekolikrat za sebou. Po zhoubovy diete namichany do kotliku uz jsou tabory na poctvrty skoro prazdny, sem tam se povaluje otravena mrtvola. Na samotnou bitvu se nejaky raubiri asi zase respawnujou, ale pokazdy je pak slo porazit uplne bez problemu, ani nebylo treba specialne zabijet lucistniky. Sel jsem to takhle 2x a pokazdy v pohode.

Já doporučuju sabotáž vůbec nedělat. Když otrávíte kotlíky je pak bitva až moc jednoduchá, nepřátelé jsou hodně slabí a závěrečný souboj s Prckem je o ničem, téměř mi pak nic neubírá ani když ze sebe sundám veškerou zbroj…

Také jsem v rámci sabotáže otrávil jen jeden kotlík jinak nic, bitva aspoň stála zato a dala se udělat na poprvé. Jen jsem musel vyběhnout na tu palisádu a pobít lučištníky ale ti jsou při boji zblízka pohoda.

Toto je jedna z najlepsich misii, ci uz na stealth alebo vrazdenie. Ja som najprv otravil kotliky v kumanskej casti tabora. Zbadali ma a zacali nahanat. Usiel som hlboko do lesa a tam utlkol palcatom dvoch. Trochu ma porezali, tak som si dal na par hodin slofika v takej loveckej skrysi upatlanej z vetviciek a blata. Ked som sa prebudil, prikradol som sa opat k taboru. Vsetcia kumani uz asi vyzrali z kotlikov a spali. Tak som ich jedneho po druhom zapichol dykou v spanku :grinning:
Do ceskej casti tabora som vosiel suverenne po madarsky s patricnym uborom. Mysleli si ze som kuman. Najprv som otravil kotliky, nic nezbadali. Akonahle som vsak zapalil prvy sud so sipmi, isli mi po krku. Nasledovala nahanacka pomedzi stany ako z ciernobielej grotesky a nakoniec som ubzikol smerom k mostu a do prec :rofl:

I don’t really have anything to add except to point out the humor in google translate.

I’m assuming this isn’t literally what happened… lol

Dobrý den v této misi mám problém že když se probiju celou oblastí tak po vyražení naběhne video kde mám zabít toho ze Skalice a při konci videa hra vždy spadne. Co s tím? Vzal jsem většinu vojáků a na sabotáž jsem vykašlal.

2 Likes

Dobrý den, mám úplně stejný problém. Hru jsem začal hrát po nějaké době znovu s tím, že to už bude vylazené. Fandím vám ale doskakování textur a padání hry je tam bohužel pořád :confused: hru jsem hrál tak, že mám super statusy, zlodějinu vypíglovanou a teď se mi teda už znovu hrát nechce. existuje nějaké řešení?

tak: zabil jsem lučištníky a hra tentokrát nespadla - šlo o čtvrtý pokus. Radonus zkuste to tak taky a uvidíte :slight_smile:

Ahoj, zkus smazat savy před touto misí a začít ji kompletně znovu. Mělo by to pomoci po každém patchi je vždy takový problém, že mise která byla rozehraná v předchozím patchi tak nefungovala. Toto je moje osobní zkušenost snad ti to pomůže a problém se vyřeší.

Jiné řešení asi neexistuje než smazat savy a hrát znovu, ale já žádné jiné řešení neznám.:blush:

Lučišníky jsem zabíjel a hra padala. Jinak jsem začal hrát asi ve čtvrtek a od té doby žádný patch nebyl.

Musíte je zabít tak aby proběhl quest - zabití lučištníků - nestačí je vyhnat :slight_smile: to se nepočítá. Zda to je řešení to nevím, nicméně já jsem teď už v mrchojedech a to jsem se s tím patlal taky týden (padalo mi to jako vám :slight_smile: )

Ten úkol splním a taky spadne pak zkusím tu misi znovu.

Vůbec nezáleží jestli tenhle úkol splníš není povinný já ho měl nesplněný a normálně jsem pokračoval dále, ale s vyššími ztrátami. Ještě než odstraníš savy tak si je zazálohuj pro jistotu.:blush:

Tak to je divné, že to padá patch 1.5 byl měl tohle opravit pokud se nepletu tak tohle už by mělo být vyřešené od 1.4.3. Někdy savy z předchozích patchu dělají problémy já jsem měl třeba sekání obrazu. Po rozjetí nové hry žádný problém a vše jede v pohodě. Ale chápu že začínat kvůli patchi znovu je blbost hra je velmi rozsáhlá a člověk tam stráví něco přes 100 hodin.:blush: Snad se Vám problémy vyřeší a bude si moc užít skvělou hru.

Takže jsem to dneska zahral asi 6x a fakt už nevím co s tím jelikož ve čtvrtek nebo středu jsem to zahral poprvé ale když jsem došel do toho kostela 1vs1 tak jsem bohužel měl malo životu tak jsem si to pustil znovu hned po pruzkumu … a ted když se dostanu už k animaci a mel bych bojovat na kostele tak mi to spadne a vyhodi me to do Windows… bez jakéhokoliv hlaseni … a nevim jestli na to mam nervy hrat to znovu

kdyby někdo věděl co s tím budu jen rad jelikož nechci hrat tech 65 hodin znova a to jen proplouvam :smiley: …… kdybych dwlal i questy tak bych tu stvoku už dal -D

Ahoj, ještě je jedna možnost jak z toho zkus zaslat save do Warhorse. Snad budou schopni ty pomoci. Zašli to na mail: Prokop.Filcik@warhorsestudios.cz. :grinning:

Nebo zkus to co jsem psal výše smazat save atd.:grinning:

dikec jdu hledat save :smiley: