Křest ohněm - první bitva

Nemáš vůbec zač, je ještě jedna možnost smazat save a potom reinstalovat windows. Jednou jsem to musel takhle udělat protože se mi hra špatně ukončila a poškodily se všechny savy. Tak doufám že nebudeš mít stejný problém. Jinak přeji ať se ti problém podaří vyřešit a můžeš si užít skvělou hru.

hra je uplně vynikajici lepší jsem asi nehral … no tak save jako takovy asi smazu klasicky ve hře ale kdybych ho chtěl odeslat … hmm ve složce steam a hry není kde bych je popřípadě nasel? mockrad děkuji jsem už bezradny nahral jsem už 6 hodin navíc jen diky tomuhle … :-/ špatneme Sejvu :-D…

Najdeš to ve složce user\tvoje název pc \uložené hry \kingdomcome.
Lepší hra je snad jenom zaklínač 3 pokud si nehrál doporučuji si zahrát.

tak se omlouvám za pozdní popsání problému ale pomohlo to opravdu odmazat a zahrál jsem to napoprvé jako Paja :smiley: mockrát děkuji … taky mi trvalo než jsem se k tomu přes práci dostal a zaklínač je jako další meta až si užiji s touhle skvělou hrou jedu zatím jen hlavní linku ale chci zvládnout všechny questy což mam ještě na dlouho

Ahoj,
jsem velmi rád, že Ti moje rada pomohla a užij si skvělou hru u které se budeš bavit doufám hodně dlouho. Čekají nás ještě 4 placená DLC a 2 zdarma. Zaklínače určitě doporučuji zahrát se všemi datadiskami. Po příběhové stránce bych řekl,že je to ještě lepší než kingdom come.

Jak mám resetovat tu misy na xbox one s?