Meč královny ze Sáby

Při questu Meč králvony ze Sáby mi chybí poslední část, kterou by měl mít Petřek v Ratajích, kterému jsme pomohli při questu Nosiči vody. Jenže jsem se ho předtímto questem zapomněl zeptat na meč a teď ho nemohu nijak získat, ani když se pokusím okrást tak ho u sebe nemá. Nevíte někdo co s tím nebo to je bug ?

Teď z hlavy nevím podle jména, ale je to ten, co má obchod na náměstí ne? Pokdu ano, tak jsem mu ten kousek šlohnul v prvním patře v truhle. :smiley:

NN tohle neni ten mecir, ale je to jeden ze skalickych.

1 Like

kde jsou vubec ty ostatni casti? neukazuje mi to v quest logu…jeden uz mam od mecire z rataji tomu jsem ho cornul kdo ma dalsi?

Spoiler!!! lokace všech úlomků

V Ratajích jsou dva - jeden u mečíře (ten už máš), jeden ti dá Petřek jako odměnu za nošení vody (Quest od Rychtáře)
U Talmberku u kováře - (v domě kováře leží na sudu v zamčený místnosti)
V Sázavě u kováře (ten který je u kláštera)
V Ledečku u kováře

muzete nekdo napsat kde se da ten petřek znova najít běham po ratajích a najít ho nemůžu

chrape obcas v takovym tom squatu tech chudaku za branou:D a nebo taha tu vodu po ceste

ja zas nevim kde v talmberku ma kovar barak, protoze tak kde je primo kovar neni zadny dum

Petrek ho mit nemusi. Muze vam ho dat ted druhy co nosi tu vodu v Ratajich.

1 Like

Kovar v Talmberku ma dum hned na kraji smerem ke skalici.(Je tam slyset cinkani kladiva i kdyz tam kovar neni)

super typ kamo diky opravdu ho měl Vojcek díky moc

Mám podobný problém, Já se zeptal na meč toho Petřeka a quest normálně mám a mám i 4 kusy meče. Jenže pak jsem si zvolil Tondu a Tonku a toho lupiče Krohmajzla. No a nikdo z nich mi kus meče nechce dát.
Tonka žebrá a říká že nic nosit ani nechtěla, Tonda mi poděkoval a dal mi boj beze zbraně na 20. level (z asi druhého) a bojovou zdatnost taky asi o 7 levelů. Petřek mi nic nedává a Krohmajzl taky ne. Vojcek je naštvanej , že jsem mu práci nesehnal.
Nějaká rada? Save nahrát nejde, odehrál jsem totiž asi 25 hodin než jsem si toho všiml. Děkuji

mám radu petřík není petřek!!!jsou tam dva s podobným jménem tak hledej Petřeka

Upsal jsem se, je to opraveno, mluvím se správným, děkoval mi za práci, ale nikdo ze skalických mi zatím nic dát nechce. Zkusil jsem teď update na 1.2.5. a je to stejný.

toho Petreka nemuzu nikde najit :frowning:

Já taky ne. Dva dny běhám po Ratajích a nic… Má někdo radu ?

Předpokládám, že po tom questu nosiči vody. Budˇ se někde válí za bránou s ostatníma uprchlíkama nebo nosí vodu po cestě do kopce do hradu nebo jestli jste mu práci nedali tak žebrá kdekoliv po městě.

Kde je v tom dome u kovaca v talmberku ten kusok nikde som ho v nom nenasiel. S

Dakujem za pomoc uz ho tam hladam 3 dny

Tak třeba u mě se o nošení vody žádnej Petřek nezajímal… Rataje mám 10x prolezlý skrz na skrz ,ale ten maník ty není…