Meč královny ze Sáby

Je v jeho baráku, ne v kovárně - vedle koželuha, v malý místnosti na sudu. Stačí vykrást, snadný zámky.

Takže quest na meč královny ze Sáby teda nemáš?
Ten by se údajně měl právě uvolnit po rozhovoru s tím Petrem a to tím , že ti slíbí , že ti za práci kousek dá. Samotný quest se pak nabírá u Kováře v Ledečku.
Máš to nějaký divný, pokud quest máš, tak si s ním mluvil. U mě u těch nosičů vody bylo před tou rychtou tušim že 6 lidí a právě si máš vybrat jen 4 nakonec. U mě je zas problém, že jsem je asi rozložil špatně a ikdyž má ten Peťa práci, tak mi žádný z npc nechce nic dát, kromě toho rváče Tondy - ten mě vyskilloval v boji.

Qest jsem si vzal u mečíře v Sázavě. Několik dní před tím než jsem řešil ty uprchlíky. Před rychtu mi přišlo tuším 5 lidí. 4 chlapi 1 ženská. Třem chlapům a Tonce jsem dal práci. Ten poslední byl tuším ten Tonda Rumpál, choval se jak debil, tak práci nedostal :grin: Myslím že tam byli Vít, Petřina, Tonka a Krochhajzl :grin: nevím to jméno přesně…

V tom DOME vedľa kozeluha som bol a nikdo to tam neni odomkol som obe miestnosti a nic tam nebolo len potrava

Je to položené volně na sudu v rohu místnosti.

Je to fakt špatně vidět, má ležet na sudu v rohu. Ale třeba já tam žádný sud nemám a prostě ten úlomek vysí ve vzduchu. Všiml jsem si ho když sem v té místnosti byl asi po třetí

Tak ja to skusim este pozriet a mate ten mec? Je vazne tak silny ? A neviete niekto kde najdem tu knihu revenant na zahnanie ducha? Malo by to byt v klastore ale neukazuje mi nic na mape vdaka za pomoc

Meč nemám, Petřek je stále nezvěstný. Meče sice nepoužívám, ale chtěl jsem dokončit Q.

Mne dal ten ulomok ten vacek

Aha, trochu jsme tu totiž zamotali to jméno NPC v angličtině je to PICKMAN a v českých titulkách Petřina. Máme nakonec stejný problém, ten kus meče dají pouze když petřina nosí vodu. Jenže jemu nevadí nosit výkaly, takže já mu je dal a to je ten problém. A ty máš tedy zřejmě stejný - zkus na Petřinu čekat v tom jejich slumu za bránou, oni totiž v určitých intervalech nosí a odpočívají. Závěr na anglických forech je smůla - ten kousek meče nedá. Petřina MUSÍ nosit vodu, pokud tam dáte i Tondu tak taky vyděláte na skillech boje. Vracet se nebudu, jsem moc za tím, možná to někdy rozehraju znova.

Tak to jo no… To bude tím. Jedinýmu nevadilo nosit hovna, tak to samozřejmě padlo na něj. To je teda divně udělaný.

Jo a už jsou žádosti aby se to řešilo v nějakém patchi aby šel ten kousek od něj třeba koupit, takže se možná dočkáme…

A neviete niekto kde zozeniem mec svateho jiriho

Tak uvidíme no. Je divné že se dá získat jen jedním určitým způsobem. To se téhle hře moc nepodobá :grin: To ani nevím co je zač tenhle meč…

Vdaka uz mam ten ulomok bol vo vzduchu nebol tam sud

1 Like

Za málo. Hlavně že se našel, já musím teda asi čekat na patch, až to půjde získat i jinak z toho Petřiny…

mimochodem, u toho mecire v Ratajich je ten ulomek kde? vsechny truhly v dome jsem projel, jeho jsem projel a ulomek nikde #help

1 Like

Ten som nasiel hore na poscjodi v truhle

Poschodí je hore v truhle ircite mal som ho tam

Jednu sem někde vzal ani nevim kde někde sem to ukradl a pak jeden sem koupil od kováře u kterýho sem dělal quest tajemství ocely ? … Ledečko ? možná 200 g