Meč královny ze Sáby

Díky za tip. Já běhal okolo kováře v lomu, prošacoval ho, prošacoval jeho ženu, prolezl jim barák a všechny truhly… jestli to tam někde leží, nejsem s to to poznat. :smiley:

Takže mam čtyři úlomky chlapci díky moc :slight_smile: mam z tarlberga tam ležel na sudu pak mam z ledečka to mi kovář prodal za 200 pak mam ze sázavy tam sem ho okradl a mam pam jeden z ratají teď otázka jesli ho mam od mečířeprotože tomu sem prošacoval dům a i jeho a nikde nic a nebo mi prostě chybí poslední a to nevim kde sehnat každopádně první úlomek má popisek něco o vojckovi kutnovi či co tak nevim :slight_smile: hledam to tu jak cvokenzi

Tak pánové pro všechny :slight_smile: … pokud máte problém s doděláním posledního kusu … zařídil sem to přes konzoli a quest doděla tu máte ID na ten poslední kus ( fb8d2797-e0d9-42cd-980c-fc1d3313a262 ) + stačí napsat do konzole cheat_add_item id: ---- a dál id + zapnout hru s -devmode takže hodně zdaru a nemáte zač :slight_smile: jinak už se to řešit nedalo … Tak TO FUNGUJE NAPROSTO v pořádku ! :slight_smile:

Je možné získat všechny 4 úlomky pokud jsem nevzal quest? Pokud to jde s tímhle cheatem tak bych potřeboval pomoct jak to tedy přesně zadat do hry na pc. Myslím že jsem se na quest ptal ale v dialogu jsem řekl že to jsou jen výmysli takže se mi quest nepočítal.
Děkuju mockrát :slight_smile:

řekl bych že ne :slight_smile: jelikož minimálně jeden ti to musí prodat a bez toho aniž bys měl q tak se ho na to nemůžeš zeptat

Dobre tedy. A nevite jestli bude do nejakeho patche pridane ze mec pujde koupit rovnou cely od nejakeho obchodnika? Nebo nejaky jiny zpusob jak ho ziskat? Jsem uz daleko za tim questem takze nemam sanci ho vzit.

jasně že je :slight_smile: jít za mečířem ze sázavy zeptat se ho jak je a on ti řekne o týpkovi co prodával meč z jeruzaléma + rovnou ti dá quest s tím že ti za to dá groshe a pak si ho nechá ovšem můžeš ho přemluvit ať ti ten meč potom prodá + ale myslím že musíš mít první kus na rozjetí questu s tím že ho můžeš hned získat od kováře u sázavskýho kláštera :wink: má ho u sebe takže omráčit a ukrást neprodá ti ho

Super dekuji moc za rady :+1: :slightly_smiling_face:

Mně nikdo nic neprodal, já to snad všem ukradl. :smiley:

Pánové tak tady pro všechny jesli se to úbec vyplatí :slight_smile: já sem lehce zklamán žádná extra třída to neni

Naopak je to extra shit, protože s odolností 10 se vám rozlomí o první lepší plate armor :smiley: Já si to opravil modem, ale i tak je to shit… St. George ftw

Mne sa s nim dari docela dobre

Neviete niekto kde zozeniem cierne pieeka z havrana? V lese ich obcas vidim ale chytit bez sance

1 Like

Já jsem pírka našel v zamčené truhle u nějaké bylinářky, ale zatím jsem je na nic nepoužil a snad jsem je i prodal vendorovi :slight_smile:

Vdaka pohladam. Ja potrebujem koli splneniu qestu prevlek

Uz mam dakujem za pomoc

Našel jsem zatím jedno v hnízdě

Meč sv. Jiří jde sehnat i s brněním z truhly během hry. Nad Neuhofem vede cesta na pravo na konec mapy, tam se odehrává i závěrečná scena. Po leve strane cesty je tabor, tam je truhla a v ni slušný vybaveni. Jen nevim zda je to dobry napad, ja tam dojel, hra zamrzla a xbox hlasi chybu eror 105.

dal jsem mu tu práci, ale zatím ještě zamnou nepřišel aby mi to dal, kde ho mám najít?

1 Like

Já zase prohledal všechny lidi okolo tý vody a těch s*aček a nikdo nic nemá