Minihra Kostky

Hm, to je nějaký zcela nový typ. Zajímalo by mě, jestli je budu mít ve hře i když nemám DLC s Ptáčkem.

Tyto kostky jsou přímo z toho questu, takže pochybuji. (Mimochodem, to DLC je fakt super. Ti, co říkali, že je krátké, totiž přeskočili hlavní část questu.)

Ale různými aktualizacemi tam přidávali nové typy kostek.

Detaily nevím - vím jen, že kostky, které ve hře už byly, se nyní po aktualizacích dají najít i u některých obyč lidí (většinou jsou to měšťané), ale ten tábor, ve kterém jsou Alfonsovy kostky, myslím bez toho DLC na mapě vůbec neexistuje.

Nevite, jestli je specialnich kostek nejake konecne mnozstvi, nebo se “okradenemu” za cas znovu objevi? Mam uz 1,5 sady kostek lichych, Alfonzovi kostky sadu sudych kostek a po pul sade kostech bozich a nejakou svlikacku a priznivku.
Kdyby jich byl konecny a znamy pocet, asi bych si s tim dal tu praci si je posehnat. Precijen, pokud ma protihrac jen “mocko-kostku”, lepe se nad nim vyhrava.

Poklady z map máš vylootovaný? Tam jsem taky pár kostek našel. A myslím, že se neobnovují, komu jsem je vzal , ten pak nic neměl.

Já teď nejvíc používám 5 Lichých a k tomu 1 Šťastnou. Zajímalo by mě, kolik se podařilo někomu udělat rekord v počtu bodů na jeden tah (ne jeden hod, ale kolik započítal max. bodů předtím, než mohl házet soupeř).
Mně se povedlo zatím max. 4450 bodů.
Ale pokusím se o víc. :grinning:

Teď se mi podařilo uhrát 5450 bodů na jeden zátah. Použil jsem 6 Lichých kostek :upside_down_face:

Podařilo se mi na jeden zátah zapsat 6.550 bodů :grinning:

Teď jsem zapsal 8.600 bodů v jednom tahu. Ale ještě se mi nikdy nepodařilo hodit 6 jedniček současně (asi). Na druhou stranu já furt jen nesedím u kostek, zahraji si sem tam když projedu okolo hospody. V hospodě nad Ratajemi se mi líbí borec, co má u sebe vždycky cca 1000 grošů.