Návod - Česky - jak začít s hrou + vše kolem

Prosím vás, je nějaký fígl na tu “Špalkovanou” v Ledečku nebo jsem fakt uplně levej?

Zkoušel jsem to už asi 5x a ještě jsem nedal ani 1 šíp do terče=špalku.

Já nevim já tam normálně vyhrávam … furt akorát to chce běham kolem břehu a hledat si dobrý místo :smiley: asi je to rukama

Miř na úroveň hladiny vody a do přední části špalku

@dalt já ten q zabugovanej nemám mno :smiley:

Nevím jestli to ještě někdo nezmínil, ale kradené věci není nutné prodávat pouze mlynářům, stačí si je dát do koně/truhly (neni to nutné, ale nikdo to u vás nenajde při prohledávání) a počkat cca 2 dny a jejich status z nich spadne.

Dále pokud máte problém vyjít schody, zkuste je vyjet na koni, jen je pak trochu problém sesedávat :slight_smile:

1 Like

Záleží na ceně věci. Ruka zmizí, i když máš věci u sebe, ale můžou ti to vzít. myslím, že v truhlici to jde rychleji.

A asi to tu už bylo napsaný, ale pro jistotu: maso z lovu(=pytlčení) uvařit a již jde prodat a ani hajný ani necekne, když vás prohledá

To já právě že mám tendenci furt předsazovat nebo mířit nad špalek.
Ale stejně, ikdyž se to snažím korigovat podle dráhy letu předchozího šípu, tak stejně furt netrefím ani jeden.
Budu zkoušet dál, ale abych s takovou tam neprošustroval veškerý prachy.

1 Like

Možna pro tebe to rozbity je ale mě to jede v pohodě žadné velké chyby fakt jen par maličkostí, když jsem koukal na yt co tam lidi měli za bugy tak jsem se fakt divil proč to neni u mě tak nevim kde je chyba jestli ve hře jak je tam složitej system npc tak to možna občas uděla bordel nebo si to hrač rozbiji tu hru sam že neděla něco jak má což by se v rpg taky stávat nemělo a nebo to je třeba hardwarem což muže byt taky problem protože hra žere strašně paměti, mě nejvic sere jenom pomale načitaní textur jinak mi hra přijde dost dobrá, ale chapu lidi co stim maj problem a proč je to tak sere, prostě si musíme počkat na opravy ktery přijdou doufam brzo.

1 Like

Kdyz nemuzes trefit sipy, nalep si kus papirku na monitor misto crosshairu… poblem solved, obzvlášť na střelecké turnaje :slight_smile:

2 Likes

zdař bůh Jindřichové. nechci zakládat nové vlákno tak se zkusím zeptat tady. Chci se jen zeptat, teď mam před sebou hl. quest protiofenziva a chci vědět v jaky fázi hry (%) se nacházím, kolik toho mám v hl.questech ještě před sebou. nechci tu hru skončit :smiley: , tak že bych spíš dělal ty menší. Díky

Ted nevim co přesně je protiofensifa, ale pro orientaci jestli si už byl v bitvě u přibyslavice tak jsi tak v polovině hry, jinak samotnej hl.příběh má kolem 30 hodin, hodně záleží jak hraješ.

1 Like

Protiofenziva je, jak jak máš zautočit na tu druhou pevnost na Vraníku. Nejdřív se tam dostaneš, utečeš a teď utok

Aha tak to jsi skoro na konci, to ti zbejva tak 5-6 hodin si myslim, ale samozřejmě si to mužeš i protahnout když nebudeš spěchat.

2 Likes

díky to jsem přesně chtěl vědět :smiley:

A doporučuji dokoukat nebo přeskočit zavěrečné titulky je tam ještě tak pul hodinka obsahu, vysvětlovaní a objasnovaní příbehu co bude dal atd…

1 Like

děkuji. ale konec bude za dlouho. jdu dělat vedlejšáky apod :grinning::grinning::grinning:

Už jsem přišel na to, proč jsem byl tak levej na špalkovanou. Já celou dobu používal luk - vesnickou lísku (Síla 3, Obratnost 2). Tím jsem fakt nezasáhl nikdy ani jeden špalek.
Koupil jsem lepší luk a s ním jsem hned napoprvé vyhrál.:slightly_smiling_face:

1 Like

Kam chodíte prodávat úlovky, já zabiju dva divočáky a nikdo na to nemá pořádně peníze. Díky

Musíš si hospodský a obchodníky “vypěstovat”. Tím myslím postupně jim prodávat např. zvěřinu. Dva tři větší prodeje a maji 1,5K g a více, potom jim prodáš vše najednou. Ze začátku je musíš hold oběhnout. Maso vaříš?

tohle se mi nějak nezdá…když jim prodáš zvěřinu, tak je obereš o všechny prachy a sou pak zbytek hry na suchu…spíš by to od nich chtělo něco kupovat,ale co když nic pořádnýho (mimo sejvovic a třeba pár knížek) nemaj ?