Návod - Česky - jak začít s hrou + vše kolem

Mimochodem, co s Terezou? Když už teda mám splněný quest “Mít tak děvče …” ono to dál nijak nepokračuje? Zkouším nosit dárky, ale žádný dialog.

Jestlli uz Ti dala, tak nepokracuje.
Jednou ji jeste muzes potkat v ramci questu noseni vody / ho*en, ale to Ti jen vynada. Ale rekne Ti Jindrisku.
Mela by mit nejkou hlavnejsi roli v jednom z dalsich pokracovani

Oni by meli mit celken 4 questy nez je muzes vzit s sebou do Pribyslavic. Ledeckem to zacina - musis jim sehnat praci.
Jakmile budes mit posledni quest pro ne splnen, tak s tebou pujdou.

No jasně, to já vím. Jen že to působí divně - stěžují si že nemají práci, a když jim ji nabídnu, tak to odmítnou. Z realistického pohledu je to nelogické.

Ahoj, je toto vůbec aktuální? přečetl jsem si toto, když sem byl u mlynáře a neměl sem ani na šperhák, začal jsem New Game, s tím, že se budu držet toho co píšeš, neříkám, že ty truhly jsou marný, ale není tam to co píšeš, dále nevím co mám dělat, osamotě někoho omračím(stejbný ikdyž zabiju), hodím ho do báraku, zavřu tam, vykradu, a po čase se objeví u kompasu ikona vězení, nevidím důvod, když mě nikdo u toho neviděl, včera asi dvě hodiny sem se tam snažil všechnos bírat měnit na love a pak umřes ve vězení, tak sem v nervu tu hru vypl, další věc co mě extrémně vytáčí je to otvírání zámku, sehnal sem šperháky a uložil to u truhly v domě, tak ze 60 pokusů, jsem to otevřel pouze jednou (od witchera 3 po všechny crasha mám platinu, tak snad s páčkou umím ještě) , ať se snažím pomale, rychle, středne rychle, vždycky se to kousne a šperhák se zlomí, strašne špatně se otáčí tím zamkem levým analogem, takže tím pádem se nedostane do domů co sou označený jako zámek težké, tam se to zlomí hned, pak me zajímá, jestli de odlákat lidi, chci vybrat tu zelinárku, ale stoji tam ten hlidac, a když budu jednoho skrtit, tak se ten druhej urcit hned rozbehně, to stejný, ti dva borci před hospodou, potřeboval bych je rozdelit, tím, že nevypacím zamek, tak ho musim obrat

Občas se mě ve hře taky stává, že ikdyž okolo nikdo není, kdo by mě viděl a udělám nějaký zločin, tak se na mě vrhne první strážnej, že mě chce prohledat. Nechápu! Ale řeším to tak, že mu nedám šanci tím, že zdrhnu a počkám, až po čase zmizí z dané oblasti ikona pokuty. (A jak jsem psal už jinde, reputace mě příliš nezajímá.)

Ahojte mam dotaz ohledně verbování lidí do vesnice v DLC, hraju uz po třetí nic mene sem tentokrát postavil řezníka místo pekárny, ale nejak nemuzu prijít na to koho můžu pozvat aby mi tam makal místo toho defaultního řezníka … do jinejch obchodu sem uz lidi obsadil, díky za info

Ahoj, ja mam taky reznika a taky nejakeho random, co jsem dostala pri soudu u toho stromu.
Taky bych chtela sveho reznika, mam rada toho ze Sazavy, ale zatim to neni mozne.

Ví někdo, kde ve volné krajině (v přírodě) najdu Pelyněk?

hmm, jenže ja nedokazi utect zaprve neni kam v tom prvnim kole, zadruhe proste clovek neni rychlejsi nez ta straz, zatim me to nepresvedcilo vubec, abych te hre dal sanci, sorry, ale je to zklamani komplet, ma to byt realisticky, ale nic moc

Hledej na polich. Treba u Rataji je kousek od cviciste smerem na Neuhof. V Sazave, kousek od klastera smerem k te hospode, jak poprvy potkas Matuse a Fricka, ty okolni pole jsou obsypany.

Hm, tak na polích by mě fakt nenapadlo hledat. Dík za radu. :slightly_smiling_face:

A ještě: má někdo zkušenosti s lektvarem (recept v ceně 1.500 grošů) s názvem Doušek Léthé? Jaké má účinky, co dělá?

Resetuje perk/y a ne z neho kocovina :grin: nemam teda osobne vyzkouseno.
Nasels ten pelynek?

Náhodou nepamatujete si někdo recept na lektvar k obarvení vody v lázních v Ledečku? Quest pověrčivost. Hru mám dávno dohranou a po posledním DLC si dodělávám nějaký resty a na tohle za boha nemůžu přijít :grinning:

Neví někdo k čemu slouží (jestli vůbec k něčemu) Questový Item: “Lukešova železná zásoba”?
Sebral jsem ji v truhle ve stodole vedle chalupy, co je severně hned nad Talmberkem, kde bydlel pytlák Lukeš (kamarádčov se Zajícem).

můžes ji dat jednomu typkovi ve vedlejším questu, jen si absolutne nevzpominam jak se jmenoval, jen vim ze tam rešíš talmberskýho lovčího. Uneseš v tom questu jeho ženskou, a jeden týpek co ti nějak pomáhá tě pošle pro ty prachy , Lukešova železná zásoba , abys mu je dones a on moh zmizet.

Rozdrtis trezalku, bodlak a mak a povaris na jednu otocku :slightly_smiling_face:

Díky. Já tam pořád rval měsíček a nahrazoval vlčí mák. Tím jsem si byl jistej nejmíň.