Oblíbené zbraně

No nejlepší je když vymlacuješ pro Bořka ty kumánské tábory. 5 Kumánů (2 lučištníci, 2 se zbrojí a štíty a velitel). Velitele zabiješ, jeden se štítem se vzdá a zbytek ti začne lítat po lese, než jsem pochopil, že se do tábora vrací, furt jsem za nima běhal jak kkt. Jednoho jsem hnal z jedné lokace v lese přes celý Úžice, vtipné bylo, že lidi v Úžicích zahodili motyky a utíkali domů a řvali “kumáánii!” a rozezněl se kostelní zvon. Tak ho doběhnu, zabiju a ucho nikde :smiley:

Když zdrhaj, skoč na koně je to akčnější než běhat…

To je možný, to se zase 10X netrefím :smiley:

Na koni je lepší používat dlouhý meč, no protože je dlouhý… když dobře načasuješ ránu je to taky požitek jak v reálu :face_with_monocle::question::bangbang:️…

škoda, že ve hře není kopí…rád bych ho hodil nějakému hungaristovi do zad.

Sice jde o zbroj (nechci spoilovat), ale co kdo máte za přilbici? Ve sbírce mám všechny, co jsem našel koupil atd. Nejlepší je šlap Válečného oře, ale v cut scénách se ta pletenice objevuje Jindrovi jak svatozáří nad hlavou (je to srandovní!). Jediný zlatem zdobený je německý, ten bohužel není nic moc…

Když sebereš v bojovém režimu (sklopené hledí) ze země oštěp, nelze s ním vylézt na koně? Házet bohužel nepujde určitě…

Jo tak to nevím, prubnu to. Každopádně ten šlap válečného oře byl ze začátku vtipný, ale ta deka okolo palice zničila půlku cutscén, vypadá to hrozně :smiley: , o vlastním stínu ani nemluvím.

Zas je zajimává, že je to jediná s klenotem či přikryvadlem. U pánů to bylo dost časté v této době. Ve filmečcích maji šlechtici krásné zbroje (zvláště Diviš), ale asi vzhledem k náročnosti je WH aspoň zatim nezařadíli. Vtipné je, že si tu pletenici neuvědomili v animacích, ač je to jejich vlastní přilbice. Je to ale drobná prkotina…
Zbroje a vybavení je hodně (nestěžuji si!), ale mně by se moc líbilo, kdyby v poslední části přidali nějakě monstrózně luxusní a drahé.Taky některé luxusnější prvky jsou teď jen v jedné variantě či barvě. Možná se dočkáme v aktu 3 či Dlc. A takové menší turnajové klání, to by bylo něco!!!

Turnajové klání bude!

Hurá! Nevíš kdy? Dík!

To nevím, zmínili se o tom, pracují teď na psovi, na hrdince a turnaji. Zbytek je ve hvězdách :smiley:

Hlavně turnaje! Hrdinku, i psíka bych neoplakal…
Snad nebude Johana z Arku, to by v zemích Koruny české moc nefungovalo…

Díky za odkaz!

1 Like

Já furt nechápu, že se tady lidi bojí tu hru trochu kritizovat :grinning:. (př.:"Já si nestěžuji, ale…)
Čeho se jako bojíš? Že tě tady za to ukamenují?
Tak to řekni otevřeně, pěkně na plnou hubu! :grinning:

1 Like

Já furt nechápu, že se tady lidi bojí tu hru trochu kritizovat :grinning:. (př.:"Já si nestěžuji, ale…)
Čeho se jako bojíš? Že tě tady za to ukamenují?
Tak to řekni otevřeně, pěkně na plnou hubu! :grinning:

No mě něco napadlo, ale nevím jak jste na tom s Alláhem a Koránem :slight_smile:

Nikdy jsem tu knihu nečetl. Co poučného nám z ní prozradíš?

Já to právě nečetl :slight_smile:

Lukino kde přesně najdu prosimte ten další meč sv. Jiri :slight_smile: jsem Jirka tak ho musím mít

https://kingdomcomemap.github.io/#2/1914.0/1440.0

Tady je interaktivní mapa, meč je severozápadně od Ledečka, v lesní zahradě.

1 Like