Oblíbené zbraně

Přesně tak :slight_smile:

Já s Herodovým mečem dohrál prakticky celou hru… Meč. sv. Jiří sem našel až na úplném konci hry :smiley:

Kouknu na to díky :slight_smile: jinak hra Pecková ale chtělo by to novou masinu. Mám 7 let staré PC, jen grafiku sem kupoval před 2 lety g-force gtx 970 od gigabyte…loading některých scén je na kafe a cigarko …

Typnul bych tě na i5 2500K nebo i7 2600K :slight_smile: a disk WD Blue/Black :smiley:

Jojo… corei5 2500k…4gb ddr3, systémový disk ssd OCZ 128GB asi 500MB/s čtení/zápis…ale steam mám na wd Green 2TB … kromě grafiky starý klump… chtělo by to nějakou slušnou m2 do pcie slotu… ale spis nový procak desku a ramku :frowning:

8GB ramek :-€ 4 GB mám na svém mediálním HTPC

i5-2500K je pořád v pohodě, když je přetaktovaný alespoň přes 4 GHz. 8 GB RAM ještě celkem stačí, jestli máš swap file na SSD. hru bys měl mít na SSD, to ti s loadingem pomůže dost…nemusíš tam dávat celý steam, ale stačí přesunout hru, na 128 GB by se ti k systému měla vejít v pohodě. Grafika GTX 970 by taky bez problémů měla stačit na vyšší detaily.

Ahoj a díky za tip. Přesunu to na ten SSD kde mám win10. Stačí to přesunout nebo pak někde musím nastavit i cestu ve steamu? Procak pretaktovany nemám, mám boxovany origo shit chladič a nevím jestli bych to neutavil.
S taktovanim nemám moc zkušenosti myslíš už v biosu nebo v operačním systému? Ramky mám s vyšším taktem 2000MHz. Desku Gigabyte z68xp-ud4.
Tak mužů tam instalovat applikaci k motherboardu a zkusit navýšit frekvenci procaku v systému a uvidím kolik to pece…

Téma Oblíbené zbraně a tady se to zvrhlo v diskuzi o HW :grinning:
A myslím skutečně HW, né WH

hele já osobně jsem musel odstranit hru a nainstalovat na nový disk znova… sejvy mám uložené na steam cloudu

Jasný :slight_smile: savy si zalohuji neboť jsem vypnul auto backup na cloud … mám na prd upload a trvalo to dlouho

Jinak mám uz meč sv Jiri. Kde seženu poradny luk a jak se nazývá ? Mám aktuálně sílu 13 a obratnost po vysperkovani perkem na lvl 15.

Co se tyče boje tak mám docela problémy … teď sem kosil nějaké lapky pod Skalici ( quest od Sazavskeho papaláši, co následuje po dokončení questu pro Borka z tamberku)
bylo jich asi 6 a měl sem problémy … všichni do me začali řezat najednou a neměl sem šanci utéci a zdechnul sem asi 5krat. Pak sem dva sejmul lukem z dálky a vyrubal je tak ze sem utek a bral je po jednom :-(. Poradně mi nejdou ty comba s mečem … hraju na PC klasika vše razer :slight_smile:

Luk koupíš u lovčího a nej je Dlouhý tisový luk ( jako v reálu). Sem tam vypadne i z NPC. Lepší ve hře není a síla 77 je Ok. Sv. Jiří je také naprosto nejlepší zbraň.

HW jsou taky zbraně…a na Kingdom Come je potřeba pořádné dělo :slight_smile:

Taktovat nejlépe v BIOSu, minimálně na 4 GHz by to mělo jít i se stock chladičem a bez zvyšování napětí…stačí změnit násobič frekvence na 40x. Můžeš si o tom ale nastudovat i nějaké články…s lepším chlazením a poštelováním více nastavení jako napětí by mohl běžet na 4.5 GHz. Já ho mám jen na 4.3 GHz - na více už dost topí (cca 90 stupňů v zátěži, na 4.3 GHz jen kolem 70)

Větší množství lapků asi nejlépe lukem, utíkat před nima mezi střelama a taky pořídit si co nejlepší plátovou zbroj…ale 6 naráz je už docela dost, chce to brát je tak po třech.

V boji využij terén a buď je vylákej postupně z tábora, nebo ustupuj a drž na sebe navázané tak dva. Pokud jsou silní, tak je vylakej a uteč kus dál, jak Tě přestanou honit, když se pak opatrně vrátíš - nevyběhnou všichni. Občas jim ležením projedu na koni, sv. Jiří jich pár vyřadí a zbytek dorazím, případně zdrahající potom honím na koni

DIky :slight_smile: prubnu to pretaktovani. Co se tyče lapku … proste sem tam přísel a hned na me nabehli. Nemám asi to štěstí jak psali jiní , ze jednoho sejmou dva se oblikaji a zbytek uteče :frowning: zbroj mám platovou co byla s mečem sv. Jiri v prázdném campu severovýchodně od Neuhofu. Celkové mám hadry asi za 25k grošů co sem nakoupil a posbiral. Lepší věci tam už ani snad nejsou. Jinak je ta hra mor. Chytla me více jak Elder scrolls Skyrim … dobrý a snad lepší jak fallout 4 ikdyz tedy jiný žánr … fallout je proste také srdcovka.

Já je z koně ještě nezkoušel kosit. Bojím se aby mi mého “warhorse jedna” nezmrzacili. Nějak sem nepřišel na to jak se třeba léčí kůň :slight_smile:

pokud bojuješ z přesilou tak nejlehčí je luk z koně popojet vystřelit popojet vystřelit a tak zvládneš vše co není na koni

SPOILER ALLERT ! ! ! !
zde je video kde najít ten top luk

Diky, skocim k lovcimu treba v Ratajich, jeste sem tam nebyl a luk mam nejaky shitozni co z nekoho vypadnul. mam i par kumanskych luku, ale ty chteji velkou silu snad 13 a zadny zazrak to neni a hlavne se mi nelibi ta vychodni konstrukce :slight_smile:
kazdopadne diky za tip…

ok, diky, prubnu ho najit podle te mapy pokladu :slight_smile:

Je nesmrtelný! V nejhorším na chvilku padne, ale potom vyskočí a nahněvaně pobíhá okolo. Boj poškozuje především přehoz (více v sekci Oprava sedla). Když budeš bojovat ze sedla, tak doporučuji dlouhý meč bez štítu. Nejlepší je projíždět a dát dobrou ránu, hlavně se netoč na místě, lapkové tě časem shodí, nebo Jenda, je to plašan. Já v tom mám jeden z mála bugů, když mne lapka shodí, tak se občas vznášîm, což je vtipné, že se Jindra inspiroval u létajícího Čestmíra. Jde to ovšem vyřešit tak, že dojdu ke svahu na místo, kde stojím již na zemi, zavolám koně, nasednu, slezu a vše je Ok.