Patch 1.3. - Rychlé cestování

Já potkal tři pocestný, od dvou jsem koupil mapu k pokladu a od jednoho naučnou knihu. Dále pak 4x přepadení banditů při normální jízdě na koni někam, ty jsem pobil, ale všimnul jsem si že už při obírání těl lapků nebo kumánů nejdou vzít odříznuté uši, které se dávali Bořkovi a Bernardovi a ty ze ně vypláceli né bůhvíjak velkou částku, ale reputace rostla. Jinak k tomu cukání, zkus jít nejdříve do graf.nastavení a dej nízký (ať se to nastavení zresetuje kdyby došlo někdy někde k přehmatu), ulož a zkontroluj jestli to furt laguje, jestli ne problém není s hrou, ale s výkonem tvého HW. Pak běž do pokročilého graf.nastavení pozapínej si to podle sebe jak jsi to měl (bacha na SHADERY a STÍNY) to jsou absolutně nejžravější položky na výkon vůbec, kdo nemá GK za 12k Kč ať to nechá na nízkých a vopepří jenom Světlo, Textury atd. Já zase můžu říct k patchi 1.3.4, že mi příjde co do výkonu nejlepší hladkost frameratu je oproti 1.2.5 zjevná.

Já sice při normálním cestování pocestný potkávám, ale jediné co mi u nich jde za interakci je pouze okrást :confused: Reputaci pod 50 mám jen v Úžicích.

Tak to můžeš být šťastný, že někoho potkáváš. Vše co si radil jsem už dávno zkoušel, paradoxně při nízkých nastaveních je cukání ještě horší. Ještě zkusím odinstalovat nejnovější ovladač grafiky problémy nastali po jeho instalaci. Děkuji za rady.:blush: