Patch 1.3. - Rychlé cestování

Nazdar Jindřichové!
Tady je funkční oprava. Potvrzuju že funguje!!!
https://steamcommunity.com/app/379430/discussions/0/2949168687317976328/
(mě funguje jenom “Update2” - Cheat Engine s tímto souborem https://pastebin.com/YPbLEbk8 + consolový příkaz wh_pl_RandomEventBaseChanceRunOffset = 1. Mám teď cca 1-4 eventy po cestě ze Sázavy do Ratají!)

Obrázkový návod:

Očakávam, že to opravia samotní vývojári.

1 Like

Upřímně - Neměl bych tak optimistické očekávání vzhledem k tomu že:

a) toto je dost hloupá chyba a totální fail jejich QA procesu (na steam foru je detailni popis problému a tvl…)
b) zatím každý nový patch sice něco opravil, ale zároveň rozbil něco jiného
c) Vávra sliboval vydání fixu “early this week” což už propásli

Každopádně je potvrzeno že oprava této jedné value by neměla nic rozbít ani při budoucím vydání a aplikaci nového patche.

Možnože ide o úmysel. Ozvali sa (dedukujem, hoci nadnesene) ľudskoprávne organizácie, že hra podporuje/propaguje vraždenie migrantov (Kumánov) a sociálne znevýhodnené skupiny spoločnosti (lapkov), čiže WH to zastavil.

A nebo se ozvala asociace zbabělých rytířů a hádankářů :slight_smile:

2 Likes

A vy vtipálci dneska :joy::joy::joy:

Já s přepadáváním nemám problém… Je fakt, že hádankáře, pocestný a jiné těžko pohledat, ale tak nějak jsem je měla zřídka i předtím. Neuvažovali jste třeba i nad tím, že jste toho moc vybili a je třeba chvilku počkat na respawn? No a hlavně jak moc jste nároční? Ono když potřebujete 4 eventy při cestě ze Sázavy do Ratají, tak to se pak nedivíím, že při jedné cestě bez eventu už křičíte, že je to rozbitý :smiley: :smiley: :smiley: Mě přijde naprosto optimální potkat při téhle cestě 1 event nebo žádný…

V hre započatej dávnejšie prepadnutia mám, no v hre započatej pred pár dňami už nie. To nebude náhoda.

1 Like

Zdarec, nevíte někdo, kdy by cca měl vyjít další patch? :slight_smile:

Měl vyjít začátkem toho týdne (1.3.4) pro opravu random encounterů a dalším týdnem 1.4.0… jak to tak vypadá :smiley: tento týden se 1.3.4 už asi nedočkáme.

Aha, no tak to je opravdu super. Docela mě mrzí že sem nic nenapíšou, na facebooku taky nic. Prostě nějaké info. Ať mi Pan Vávra netvrdí, že tam není člověk, který by nemohl pustit pár slov. Hlavně že je čas na fotky do forbesu :smiley:

Mám stejný problém v předchozí verzi fungovalo bez problémů. Teď nepotkávám vůbec nikoho při cestování.

Chcem sa spýtať je nejaká možnosť ako tieto ,random encounters, odstrániť ? Mám verziu 1.3.3 bez týchto náhodných udalostí a vyhovuje mi to viac ako stále riešiť tie iste situácie (lapkovia, žobráčka pri mrtvole atd.) obávam sa že pri prechode na 1.3.4 sa mi ,random encounters, znova začnú objavovať. Vďaka

Na PC skoro urcite. Napr. pokud otocis postup popsany zde: https://steamcommunity.com/app/379430/discussions/0/2949168687317976328/

nebo snad konzolovym prikazem - mel by rapidne snizit pravdepodonost setkani pokud zadas hodnotu minus jedna: wh_pl_randomeventbasechancerunoffset -1
(musis mit mod na aktivaci konzole, nebo si upravit user.cfg)

Mám úplně stejný problém… vždy jsem se těšil na přepadení, rytíře apod. a po nové patchi 1.3. vůbec nic!!!

do user.cfg jsem zadal tyhle dva řádky a vše začalo fungovat na aktuálních sejvech (zatim)
wh_pl_randomeventsdebug 0
wh_pl_randomeventbasechancerunoffset 1

Patch 1.3.4 je venku! (Steam)

Hmm a nic nevyřešil. Tedy hra stále cuká obrazem při Vsync jiným nežli 30. Stále nehratelné. A to jesli řeší nějaké drobné blbosti jako náhodná setkání atd… mě teda fakt netankuje.

Je zajímavý, že mě hra za 214 hodin hraní ani jednou necukla. Měl jsem jsem jen 2 bugy ve vedlejších úkolech (Slavíci a ten s pečetidlem), ale to spravili. Vsync mám vypnutý a nastavení střední až velmi vysoké. Zajímalo by mě, čím to je, že to má někdo nehratelný a někdo hraje v pohodě. A náhodný události mám pořád, akorát po perku je jich míň.

3 Likes

Tak po dnešním patchi 1.3.4 jsou náhodné události při jak rychlým tak normálním cestování spraveny. Díky hoši.

Po dnešním patchi pořád nic nikoho jsem za 3 hodiny hraní nepotkal a to jsem asi 45 minut cestoval z jedné strany mapy na druhý, abych otestoval zda to bylo opraveno. Navíc se hra nedá hrát kvůli cukání při jízdě na koni a chůzi.