Patch 1.7. - zklamání

Me tam taky nahanela straz, ale jen kvuli tomu, ze jsem nemel louc v noci, asi jak jsem tam cekal tak jeste bylo moc brzo rano na to, abych chodil bez louce. Nechal jsem se normalne chytit, zaplatil jsem pokutu 10 grosu a bylo to ok

Aha zkusím to.

Největší lákadlo rytířské souboje a jsou nehratelné, kvůli strážím které vás bezdůvodně prohledávají uprostřed rozehraného turnaje. V počátku jsem všechny vady, tak nějak ignoroval, ale vypustit natolik zásadní nedodělek je velká ostuda!

Nakonec jsem se vrátil o save zpět a nechal se prošacovat a turnaj konečne dohrál. Ale je to špatně měli by to něajak pořešit aby ty stráže otravovali až po turnaji.

Jo opravdu mě se začaly ve hře objevovat značky s názvem “loviště srnčí zvěře”. A fakt tam vždycky pobíhají tak 3-4 kusy. Z koně je to super naháněčka, protože je to na louce, takže není problém je pronásledovat na koni. :slightly_smiling_face:

Použil jsem starší save několikrát i když jsem před turnajem prošacován s výsledkem v pořádku. Stejně v průběhu turnaje příjde nová stráž se stejným :frowning: požadavkem, tak proč už není vydán hot-fix?

Na opravách prej makají a patch vydají jak nejrychleji to půjde (smutný vydávat patch na patch :smiley: ). Stráže se dají vyřešit asi jedině tím, že si u nich zlepšíš reputaci. A textury u mě taky furt při starém, možná horší, plus asi i větší pokles fps v zalidněných oblastech. Turnaj mi šel hned, ale na oplátku mi po vyhrání zmizeli z inventáře nějaký věci :roll_eyes: Prej se to děje když je v inventáři moc věcí. Doufam že ten update bude co nejdřív.

Tak první turnaj v pohodě, žádná stráž nepřišla a ani se mi nic z inventáře neztratilo. ale už jsem čekal cca 3týdny herního času a další turnaj nic /herold stále říká, že si mám pár dní počkat/. nebo jsem čekal málo? neví někdo jestli je to bug nebo dělám něco špatně.

Co se týká fps, tak bych řekl, že se to u mě trochu zlepšilo. propady u nejsou tak velké a časté, i když pořád jsou. a i doskakování textur bych řekl, že je lepší - načítají se rychleji.

Jo je to bug, ten cyklus turnajů zatím prostě nefunguje, spustí se jen první. Pracují na opravě.

První turnaj OK, černý Petr poražen, pak na mě čekal u Ledečka, tak jsem ho zmasil a OK. Svolali mě na další turnaj za pár dní, prošel jsem 2 kola a při načítání do kola třetího se to kousne a musím celou hru natvrdo vypnout. Zkoušel jsem vícekrát a pokaždé stjné. Tak doufám, že je to taky součást bugu. Před vydáním jsem totiž četl, že nějaký černý rytíř je moc dobrej a u DLC tournament je nějakej miniquest, který se právě točí kolem toho rytíře, takže když jsem ho hned na začátku zamordoval, tak jestli nepřijdu o quest?
Máte zkušenost?

Jo a může mi ještě někdo poradit jak začít to DLC o Ptáčkovi? Zachránil jsem ho v lese před Kumány, pak jsme spolu byli v lázních, vyhrál jsem pro něj první turnaj a stále nemám volbu pro začátek úkolu. Jak na to?

nahoře nad timhle topicem je obrázek z dlc a na pravý straně posuvník kde si o tom můžeš počíst

Výborné rady od WH. Hlavne v prípade, keď mi kvest “Robber Baron” hra neponúka. Celé je to akési rozbité.

Po jak dlouhé době asi byl ten druhý turnaj?
Já zatím měl jenom jeden a druhý pořád nic.

zhruba po 3 dnech - ve hře.

přečetl, hlavně mě zajímá co turnaj, když jsem hned ze začátku zapíchl černýho petra, kovář v samopších je sice rád, ale to je celé DLC? No pěkně děkuju
quest robber baron, je ke konci, takže mám hezkých pár hodin hraní než si můžu zahrát ptáčka. Po questu next to godliness se do dlc nedostanu. Ach jo… :frowning:

Už jsem měl Turnaj 2x - super. Ale já měl mezi těmi dvěma dobu asi (velice hrubý odhad) min. 7 herních dnů.

A POVEDLO se druhý turnaj dokončit?

Vypadl jsem zase ve 2. kole, při rozhodujícím 3. zápase mě taktak dal dřív i vinou toho, že se použily zbraně z 2. klání, tj. ty, co vyhovovaly soupeři.
O žádné peníze ani vybavení jsem nepřišel.
Jen já blbec vždycky nejdřív projdu turnajem a až pak zajdu za Ptáčkem, který mě pověří, abych ho na turnaji zastupoval. Příště to musím udělat konečně opačně. :grinning:

Zdravím. mam problém pří turnaji. po vyhře druheho turnaje mam loading a nic se nedějě. Někde jsem tu četl že hra hleda černeho petra. Nejsem si jisti ale po prvním turnaji mě někdo napadl že se mi pomsti …utočníka jsem spacifikoval ale nezabyl a nevim jestli toi nema souvyslost.Za me v tuto chvili nejde dohrat. Nějaka rada co s tím? jestli čekat na fix nebo jestli to jde jinak?