Patch 1.7. - zklamání

Niektorým to jednoducho nejde, lebo je tam bug. Treba takisto rozprávať s nejakým kováčom a možno aj s Rackom. Mnohým teda funguje len prvé kolo.

Bezva, konečně questy Vagabund a Slavíci šli dokončit. Teda u těch Slavíků jsem radši neriskoval a jakmile jsem převzal Q, tak jsem pracoval jen na něm, aby byl bez jakéhokoliv otálení hotov a vyšlo to! :smiley:

Zdravím. Nedávno jsem tu psál ohledně turnaje ( věčny loading) načetl jsem stary save a když mě černy petr přepadl tak jse m zaběle utekl ( než jse ho potkaltak jsem zašel za kovařem abych vzál Q který se týka turnaje). Naseldně jsem řekl kovařovi co se stalo a vše splněno… a mužete dale hrat Turnaje.

Jinak kluci po turnaji není save

Ja mam problem,vyhral jsem turnaj a cerny petr me prepadl.ja ho zabil a od te doba nelze dalsi turnaj dohrat.to si z nas delaji prdel

Loadni si to … jdi ke kovaři v Samopše a vem si Q. A pak se petrovi vyhni a nebo uteč…přepadava lidi u mlyna u peška směr ledečko. taky se mi to stalo a tohle je zatim jediny zpusob jak to hrat dal a nepřijit o turnaje. jinak se asi bude muset čekat na Fix.

To já budu hrát už třetí turnaj a vše v pohodě, možná i proto, že turnaje nevyhrávám a za kovářem v Samopších už jsem dávno byl, řekl jsem mu, co jsem zjistil o smrti jeho syna v souvislosti s Černým Petrem - tím se Q ukončil a vše jede v pořádku dál.
Nepřipadá vám teďka ten déšť ve verzi 1.7. občas trochu divnej? Nejlepší byl asi ve verzi 1.6.2.

Tak to mně na turnaj ani nejde přihlasit, byl jsem za kovářem, Vsadil si u Peška, svítí mi ikona přihlas se na turnaj a ani po několika dnech to nejde, bug?

edit: tak už se loaduje 1.7.1 tak schválně…

Ok, tak první turnaj za mnou, jen tak mimo jsem sejmul Černýho dole u Peška, ale jsem furt levej na daslší turnaj, když se nadopuju lektvarama, tak jsem už od druhyho kola ožralej až se kývu… trénovat mi budiž souzeno

Fix stažen, tak jsem zvědav…

neni to bug…turnaj že zhruba tyden ve hře … není každy rano. Ty by se hanušovi prodražil :smiley: :smiley: :smiley:

čekal jsem skoro každý ráno, jen nevěděl že si mám vsadit… nový bug dlouhy meč stále zůstává nahoře…

Chcel by som sa Vás opýtať prečo mi zakaždým po tréningu s Bernardom zmiznú všetky zbrane z inventára.
Doteraz to nerobilo až na 1.7
Ďakujem za odpoveď.

Se řezníkovi nedivím že nechce dát Hanzovi svoji dceru když tam lítá ve spodním prádle jak uchylák. :slight_smile:

Po nadopování lektvarama vypij ještě lektvar “alkoholik”. Účinky předchozích lektvarů zůstanou zachovány a nejsi ožralý.

Před patchem 1.7 jsem měl v Ratajích reputaci 92% u stráže a jinak samé stovky. Nyní asi po 20 šacování v pořadí od stráže, mi klesla na 52%, vždy je výsledek v pořádku páč nekradu.
Ještě další nepříjemná zkušenost, šel jsem spát ve 21h a po 6h spánku budíček, že to muselo probudit celé Rataje…. zase stráž a že jsem neměl zapálenou louč.
Navíc mám od začátku příběhu kousnutou reputaci v Mrchojedech a Úžicích!

Konečně se mi povedlo Turnaj vyhrát, potom se objevil Černý Petr a chtěl mě zamordovat. Podle rady někoho zde jsem před ním utekl. Pak o tom přepadení pověděl kováři v Samopších a bylo. Další turnaj jsem opět vyhrál, Černý Petr se neúčastnil, vše proběhlo jak mělo, nic mě z inventáře nezmizelo. :slightly_smiling_face:

Zatím jsem přišel na tuhle jedinou možnost.zkoušel jsem i jine možnosti. ale pokažde když jsem se utkal z petrem tak pak mě to dalo do loadingu po vyhře v turnaji . ale nevim jestli je to fixnute ve verzi 1.7.1. Jestli někdo hraje turnaj v tehle fazy 1.7.1 dejte vědět.jestli jde petra zamordovat… a hrat turnaj dale.

Zdar mamanek tam je jen se moc často nevyskytuje …tuhle jsem ho potkal…že ho matka poslala do světa kvuli rytiřským činnum.Potkal jsem ho nekde mezi užecemi a neuhofem

No po posledním patchi už je tám zase mám. Já tam neměl ani žebráky a potulný rytíře a už jsem na ně narazil.