Pc sestava na max detaili?

Ahoj uz tady vite jestli je v tehle chvili dobre stavet pc …bude mi stacit ale urcite na tuto hru na max detaili a rozliseni 2500x1xxx na ktere ma hra byt optimalizována msi gtx 980 …novy intel i7 6700k a16 gb ram ?

Dle mého odhadu určitě (pro jsitotu tagnu @Hound , mohl by mít jiný názor) Je pravda že 2500x1xxx by mohl být docela záhul na grafiku.

Nicméně, minimálně co se alfy týče tak je docela malý rozdíl mezi vysokým a středním nastavením. Takže i tak bys o moc nepřišel.
Pro jistotu bych ještě vydržel (pokud to ovšem nepotřebuješ hned teď)

Já doma jedu na gtx960 mám tam nějakou i5-ku a 12GB RAM a neočekávám že bych měl potíže to rozjet. Ale je pravda že mám rozlišení jenom 1920x1080.

2 Likes

Počkal bych na nové grafiky, co budou v létě. UI bude náročná na procesor, dle mého i7 se určitě šikne. 16 GB RAM taky.

Aha oni budou nějaké nove řady grafickych karet? ? Uricte na to nespecham to pc bych chtěl postavit i s.monitorem kolem 50 tisíc a pouze a jenom pro tuto hru Aby byL zážitek co nejlepší samozřejmne si možná zahrají něco jiného ale pc už a hranice her mě přešlo pouze tahle hra mě natolik okouzlila ze nikdy vzivote js se na žádnou hru tsk netěšil a ne investoval bych takove peníze kvůli jedné hře ale procházka středověkého Česka. …od Dana? ?hypotéku na pc aby to šlapalo :grin: ale chci max

Geforce budou s novým jádrem i novými paměťmi, má to být velký výkonnostní skok, a taky full support DirectX 12

No on monitor může zabrat docela dost z finančních prostedů.
Ale i tak 50k mi příjde trochu overkill.

No tat rekneme kolem 50vpocital jsem monitor kolem tech 7-9 tisic prave abych mek neco v rozliseni 2500x1xxx samozřejmetakze bedna treba tech 45 ale …pokud vim KCD podporuje DX11 takze karta kters bude , it nejakoi lepsi podporu dx 12 mi asi moc ve vyšších fps moc nepomuze ne? Ja potrebuju zkrstka sestsvu abych mohl tuhle hru hrst na pecky v rozliseni na ktere my byt delane a uzit si maximalne zážitek tod vse protome zajima sestava ktera to rozhodne zvladne …ale abych do toho zase nemusel cpat 70 80 tsic a davst tsm treba gtx titan

Ty si blázen :smiley: tvoje sestava bude postačovat, mě tu hru zvládá i stařičká(co se týče výkonu, ne věkem ;-)) GTX680.

Takže jsi přesvědčen o tom ze na gtx980 a i7 6700k a 16 gb ram ddr 4 a nejakej dobře základce samozřejmne bud Asus graf i základní nebo msi …ze to pojede dobře bez problémů? Taky si myslím ue je to dost highend na to aby to běželo jen nechci abych az to koupím tak mi někdo třeba řekl …noo tohle jsi kupovat nemel mel jsis radši koupit tohle a to by ti to šlo dobre😁

Jo je Tad nějaka stránka místnost kam napsat přímo někomu z WH aby mi k tomu řekli sve??

To není, ale tagnu ještě jednou @Hound a @Woody třeba ti k tomu něco řeknou. Ale bavil jsem se ještě s jedním technikem a ten tvrdil že by ti to mělo běhat nakrásno.

Samozřejmě za předpokladu dobré optimalizace a bezbugovosti :stuck_out_tongue:

Hra bude dle mého podporovat i DirectX 12, už podle toho, že WH používají vždy novou verzi Cry Engine, a DX 12 boostne i FPS. Nevyhazoval bych peníze za 980, zvlášť teď, když za ty samé prachy budu mít pak novou, anebo 980 brutálně spadne.

No psal jsem někomu od nich tak uvidíme s čim přijdou …a co mi pořadu jestli se vyplatí počkat. …u když počkat mohu tsk jako tak …az má vydání do te doby tu sestavu nepotřebují k ničemu :blush: ale pak chci týden dovolene basů jejich piva a začít hru tam a zaptky​:grin:

To dáš dalších 50k jenom za pivo :smiley:
To by tě možná vyšlo lépe si koupit sud. V Břevnovském klášteře dělají to co se dá koupit jako XXL Lager pod Warhorse pivem.
ňam

S DX12 to muze dopadnout tak, ze bude az casem (nejakou dobu po releasu). Crytek na podpore momentalne pracuje a predstavi ji v prubehu roku. Prejit na tak vyrazne novou verzi enginu ale bude problem. Muze to znacne ohrozit/opozdit vydani hry. Jeste vubec nevime, jake dalsi zmeny CryE s podporou DX12 prinese a podle toho uvidime. Co se tyka HW optimalniho pro nasi hru, GTX980 by pro 2.5K melo bohate stacit a kupoval bych urcite az to bude potreba (hra vyjde). Do te doby muze byt koruna zase silna a nebo nova generace GPU :wink:

1 Like

Ok diky za info zatim urcite tech pul roku vydrzim i kdyz , e uz dkst lakamit slozene pc alespon treba v breznu kdx uz snad beta bude venku a tsm uz tech par mesicu vydrzim s obcasnou procházkou

Rozjedu tuto pěknou hru na max detaily na notebooku Msi GE72-7RE
Kterýž má
Intel Core i7-7700HQ (2.8GHz)
8GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB

Úplně si nejsem jistý nastavením FPS neb 25 mám bez ohledu na velmi vysoké a nízké detaily.
Po chvíly hraní je tedy potřeba zapnout Cooler boost. Neboť teplota procesoru má tendenci přelézat 80°C ale CB jej dokáže udržet na 60°C
Teplota na grafice kolem 65°C při CB na 50°C
RAM to tedy tahá k 90% využití. Ale je v plánu příští měsíc nasoukat 16Gb.

Na tejto fan-stránke vytvorili prepočty ako by to malo ísť. Na GTX 1050 Ti 4GB to teda vychádza niečo okolo 38 FPS.
http://kingdomcome.czech-games.net/2016/11/24/optimalizace-hry-znacne-pokrocila/

1 Like

Nevím, drží se to kolem těch 25 FPS, V lese i v otevřené krajině.

Před rokem jsem stavěl nový pc, takže jsem s ohledem na KCD trochu více zainvestoval. To ještě nebyly známé žádné HW nároky, tak jsem to střelil od boku.
I5-6600K
RX470 4GB
16GB RAM

Snad by to mělo stačit. Nesleduji tuto hru od roku 2014, abych pak musel hrát na minimální detaily. :wink: